Wpis z mikrobloga

Mirki z pod tagu #motocykle i jednocześnie #uk. Jeździcie cały rok? Jak wyglądają tutaj miesiące zimowe? Przyjechałem do Anglii w maju, więc zimy tu jeszcze nie przeżylem. Z racji tego, że jestem już tu w miarę ogarnięty pomyślałem o sprowadzeniu swojej Yamahy. Tak się zastanawiam czy warto to robić jeszcze w tym roku czy bardziej na wiosnę bo przy okazji narodził się w moje głowie plan na fajny trip ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z UK wizzairem do Poznania i stamtąd motocyklem na 2 kółkach wrócić. Przy okazji może któryś z mirków będzie chętny na podczepienie się. Myślę, że wypad zmieści się w 7 dniach. W tym chciałbym z 2 dni spędzić w Alpach.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jofiel: bardziej debilnej odpowiedzi nie widzialem ....przecież logiczne że dopóki pogoda pozwala .....gumioki chciał się raczej dowiedzieć jak to jest właśnie z tą pogodą w Anglii ....czy śnieg się pojawia sporadycznie i czy w zimę są duże mrozy , cały czas pada itp....a nie ze "dopóki śnieg nie pada" wow niespodzianka LoL
@smieszekzagranico: jak wyżej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jofiel: Twój śnieg też za dużo tu nie wniósł ale nie ma co się spinać. Nie zawsze tu można liczyć na merytoryczną pomoc. Pozdro
  • Odpowiedz
@gumioki: Ok. Dawno śniegu nie widziałem, dla mnie sprawa oczywista, że jeździsz cały rok tylko nie wtedy gdy śnieg spadnie - u mnie 1-2 dni zeszłej zimy. Trudno to ująć w jednym zdaniu by zachowało pierwotny sens. Może tak:

Jeździsz cały rok z wyjątkiem dwóch dni gdy spadł śnieg ostatniej zimy.

Oczywiście w innych regionach może być totalnie inaczej.
  • Odpowiedz