Wpis z mikrobloga

Stojąc sobie w kościele około godzinę temu i śpiewając myślałem o tych wszystkich lewakach, których nie rozumiem.

Ilekroć przechodzę koło siedlisk hipsterów [zdarzyło mi się m.in. w Łodzi, w Lublinie] to słyszę podchmielonych "ateistów" rozprawiających na temat wiary. Powinniście się leczyć, bo tutaj ewidentnie widać zaburzenia, niedowartościowanie, problemy z samooceną itp.

Mam wrażenie, że najczęściej temat wiary rozpoczynają "niewierzący", bo mają z tym problem. Porównajcie sobie obecnie dominujące religie świata. W stronę chrześcijaństwa słówka nie powinniście pisnąć. A gadać, że najlepiej byłoby bez religi sobie możecie, ale wpływu na to żadnego nie macie. Po prostu inne paradygmaty, potrzeby.

Tak bardzo domagacie się, żeby katolicy nie wpieprzali się w życia innych, tak bardzo wpieprzacie się w ich. Bieda umysłowa tak bardzo. Tolerancja jednostronna kurna.

Nie wspominając o "ateistach" i "wierzących, niepraktykujących" jako świadkach, chrzestnych, chrzczących, ślub biorących.


#neuropa #katole #katofobia #bekazkatoli #katolicyzm #chrzescijanstwo
D3lt4 - Stojąc sobie w kościele około godzinę temu i śpiewając myślałem o tych wszyst...

źródło: comment_yoweCHPN9mOBTGhh5ydjmeYCxWbmWuLS.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biczplis: bo to tak hipokryta jak mój kuzyn, śmiać się możemy z wszystkiego, białych, czarnych, niepełnosprawnych, żydów, innych religi i kultur, z wszystkiego, ale z katoli nie wolno i się burzy xD a sam nawet biblii w ręku nie miał xD
  • Odpowiedz
@D3lt4: religia to bzdura. I to jeszcze tak silna, że wierzący jak ty potrzebuje wsparcia w tych bzdurah nie tylko przynajmniej raz w tygodniu w kościele, ale jeszcze na forum z głupimi obrazkami xd
  • Odpowiedz
@Palwed: Ja za Ciebie nie decyduję, ale idąc tym tokiem możemy przyjąć, że aborcja jest możliwa do dnia przed narodzeniem, a może w chwili narodzin? Gdzie jest granica? To społeczeństwo, które przy okazji charakteryzuje się jakąś religią jest za przyjęciem pewnych norm. To ludzie głosują, a więc demokracja.

@kylkson: Skądże, nie w ogóle. Chodzi o to, że prawie wszystkie dyskusje, które przyszło mi słyszeć, w których brali udział zadeklarowani ateiści były krytyką, obśmiewaniem i znieważaniem, a nie próbą konstruktywnej dyskusji.

@Mordeusz: "Najczęściej" nie wyklucza tego, że mogę rozpocząć ja. Więc prośba do Ciebie i wszystkich plusujących [25 obecnie, o
  • Odpowiedz
@D3lt4: piękny wpis Mirasie, sążny plus dla Ciebie, prawdziwa perełka w lawinie lewackiego gówna ostatnio na wykopie ( ͡° ʖ̯ ͡°) a komentarzami nie przejmuj sie, to zwykli gimbopropagandzisci lewico-oswiecenia z bolem d--y, moze kiedys zrozumieja ze walka z religia to to co lubil najbardziej hitler, stalin, czy mao lub wielu innych dyktatorow mordercow. kto wie, moze oni sa ich wzorem? strach pomyslec.
  • Odpowiedz