Wpis z mikrobloga

Stojąc sobie w kościele około godzinę temu i śpiewając myślałem o tych wszystkich lewakach, których nie rozumiem.

Ilekroć przechodzę koło siedlisk hipsterów [zdarzyło mi się m.in. w Łodzi, w Lublinie] to słyszę podchmielonych "ateistów" rozprawiających na temat wiary. Powinniście się leczyć, bo tutaj ewidentnie widać zaburzenia, niedowartościowanie, problemy z samooceną itp.

Mam wrażenie, że najczęściej temat wiary rozpoczynają "niewierzący", bo mają z tym problem. Porównajcie sobie obecnie dominujące religie świata. W stronę chrześcijaństwa słówka nie powinniście pisnąć. A gadać, że najlepiej byłoby bez religi sobie możecie, ale wpływu na to żadnego nie macie. Po prostu inne paradygmaty, potrzeby.

Tak bardzo domagacie się, żeby katolicy nie wpieprzali się w życia innych, tak bardzo wpieprzacie się w ich. Bieda umysłowa tak bardzo. Tolerancja jednostronna kurna.

Nie wspominając o "ateistach" i "wierzących, niepraktykujących" jako świadkach, chrzestnych, chrzczących, ślub biorących.


#neuropa #katole #katofobia #bekazkatoli #katolicyzm #chrzescijanstwo
D3lt4 - Stojąc sobie w kościele około godzinę temu i śpiewając myślałem o tych wszyst...

źródło: comment_yoweCHPN9mOBTGhh5ydjmeYCxWbmWuLS.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten wpis tak bardzo j---e hipokryzją i ignorancją, że aż mi się niedobrze zrobiło. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Btw:
1. napisz głupotę w internecie
2. zostań skrytykowany
3. uświadom sobie jakim debilem jesteś
4. próbuj wszystkim
  • Odpowiedz
@D3lt4: To że u danego człowieka wszystkie funkcje poznawcze działają prawidłowo, jej IQ mieści się w normie lub powyżej średniej, nawet jeśli dana osoba posiada duży zasób wiedzy, nie oznacza to że jej poglądy są jedynymi słusznymi - szczególnie jeśli chodzi o kwestie światopoglądowe. Twoja wstawka o IQ jest co najmniej śmieszna, pochwal się ile masz geniuszu xD Hurr, durrr przeczytałem dużo książek, hurr durr zrobiłem sobie test na inteligencję
  • Odpowiedz
  • 0
@D3lt4:
Tak bardzo beka ze wszystkich, którzy piszą o katolickości, co o tym wiecie? xD

Chrzest,komunia,bierzmowanie i dopiero wtedy odwazylem sie powiedzieć rodzicom NIE. Wiele członków rodziny wierzących . Jestem tym co się śmieje z wiary ,bo jest ...śmieszna. Na początku była bronią ,teraz uczy co jest dobre ( mówie o ludziach dorosłych ,bo dzieci trzeba uczyć ) ,a ludzie są w to ślepo zapatrzeni .

Co masz na myśli kiedy piszesz w apostrofie
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: Masz rację. Moim problemem jest te poszukiwanie przez niekonstruktywną krytykę. :) Pozdro!

@eMDe: Bo dla mnie ateiści to tacy, którzy są na obrazku @Kraker245 i tych szanuję.
Nie wiem co dokładnie się stanie po śmierci, szukam, dlatego staram się czytać codziennie Biblię.
  • Odpowiedz
@D3lt4: ale p--------z bezsensu. rownie dobrze znajde ci zapijaczonych katolikow rownie zalosnych co opisywani przez Ciebie ateisci. strasznie prowokowacyjny wpis 2/10.

sa wazniejsze problemy z katolicyzmem niz walka ateisci vs. wierzacy. p-------a, skrajny konserwatyzm naruszajacy wolnosc innych ludzi. o tym trzeba rozmawiac, a nie o tym, czy ktos wierzy w smoki i wielkiego tatuska co mu ulepił ziemie w pare dni czy nie.
  • Odpowiedz