Wpis z mikrobloga

No, no. Pasibus spoko. Jadłem z @Qrystus

Moje uwagi: Dość słaby wybór menu, tylko jedna bułka, średnio wysmażone bardzo tłuste.
Fajny ser, dobre mieso, dobra logistyka przy busie. Przyjemność z jedzenia duża. :)

Ogólnie w prawie wszystkich burgerach w Polsce brakuje mi frytek belgijskich, colesława i sosu w zestawie. Dlatego Barn na pierwszym miejscu zostanie bardzo długo.

Aktualizacja mojego rankingu:

1. Barn Burger - Warszawa
2. Burger Store - Rzeszow
3. Food Patrol - Poznan
4. Mad Mick - Katowice
5. Rarytas - Mordor w Warszawie
6. UgryźPrzegryź - Lublin
7. Pasibus - #wroclaw
8. Surf Burger - Gdansk
9. Roxy Burger - Bialystok
10. Burger Strefa - Bydgoszcz

Wołam polecających:
@pietrekpietrek @gabrysze @macrusher @mlulek @pixtri @pietrekpietrek @aj_waj @ThePPicasso @krentus @maciejze @bialoruskie_standardy @pyszotka
Pobierz D3lt4 - No, no. Pasibus spoko. Jadłem z @Qrystus 

Moje uwagi: Dość słaby wybór men...
źródło: comment_hVup18OHFLqNdqJoML6Y6oog3sZ1LaTo.jpg
  • 81
@D3lt4: IMO Food Patrol był dobry jak zaczynał, teraz trochę się popsuł i nie rozumiem czemu jest tak wysoko w różnych rankingach (nie tylko Twoim), w Poznaniu są lepsze burgery jak chociażby Burger House, Fat Bob Burger czy Smart Bastard, moim subiektywnym zdaniem.
MadMick zawstydza. Idealna proporcja cena/jakość. Polecam rownież MoaBurger i WellDone w Krakowie
@D3lt4: Pasibus jest super, frytki wprawdzie poza zestawem, ale są świetne! Fajnie, że jest elementarny burger za dychacza, którym można się spokojnie najeść. Fajnie by było, gdyby nowe buksy pojawiały się częściej niż co miesiąc, albo żeby to były 2 różne co miesiąc. Byłby powód, by chodzić częściej. :)
W moim prywatnym rankingu też Barn na 1. miejscu (ten wybór w menu!), ale jak będziesz w Poznaniu, to wstąp do Łapu