Wpis z mikrobloga

No, no. Pasibus spoko. Jadłem z @Qrystus

Moje uwagi: Dość słaby wybór menu, tylko jedna bułka, średnio wysmażone bardzo tłuste.
Fajny ser, dobre mieso, dobra logistyka przy busie. Przyjemność z jedzenia duża. :)

Ogólnie w prawie wszystkich burgerach w Polsce brakuje mi frytek belgijskich, colesława i sosu w zestawie. Dlatego Barn na pierwszym miejscu zostanie bardzo długo.

Aktualizacja mojego rankingu:

1. Barn Burger - Warszawa
2. Burger Store - Rzeszow
3. Food Patrol - Poznan
4. Mad Mick - Katowice
5. Rarytas - Mordor w Warszawie
6. UgryźPrzegryź - Lublin
7. Pasibus - #wroclaw
8. Surf Burger - Gdansk
9. Roxy Burger - Bialystok
10. Burger Strefa - Bydgoszcz

Wołam polecających:
@pietrekpietrek @gabrysze @macrusher @mlulek @pixtri @pietrekpietrek @aj_waj @ThePPicasso @krentus @maciejze @bialoruskie_standardy @pyszotka
źródło: comment_hVup18OHFLqNdqJoML6Y6oog3sZ1LaTo.jpg
  • 81
@D3lt4: Pasibus jest super, frytki wprawdzie poza zestawem, ale są świetne! Fajnie, że jest elementarny burger za dychacza, którym można się spokojnie najeść. Fajnie by było, gdyby nowe buksy pojawiały się częściej niż co miesiąc, albo żeby to były 2 różne co miesiąc. Byłby powód, by chodzić częściej. :)
W moim prywatnym rankingu też Barn na 1. miejscu (ten wybór w menu!), ale jak będziesz w Poznaniu, to wstąp do Łapu
@D3lt4: Niespecjalnie się znam, ale Pasibus > Mad Mick według mnie, głównie ze względu na sosy.

O ile wstąpię do Warszawy, Barn Burger będzie dla mnie chyba obowiązkowy.
@7Street: sprawdziłem osobiście... dostarczono na Gocław i tylu chrzęści w kotlecie nie trafiłem nawet w mięsie garmażeryjnym z tesco za 5zł... Nic mnie nie obchodzą wasze rozmiary burgerów. Jakość nie ilość!
@D3lt4: (ʘʘ)(ʘʘ) Jeśli kiedyś będziesz miał okazję odwiedzić Pasika ponownie, wpadnij do LOKALU tam oferta jest dużo większa :) zerknij na stronkę :) www.pasibus.pl

@aikonek: na poczatku przyszłego roku bedzie update menu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@7Street: osobiście powiadacie ? ( ͡º ͜ʖ͡º)