Wpis z mikrobloga

@klocekwnecie:
ZNACIE TE LASKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE P----------E" SZALONE. PMS, DARCIE RYJA, ŻRE BO PŁACZE, PŁACZE BO GRUBA, WINKO Z KOLEŻANKAMI DO PORZYGU, NA DVD KOMEDIA ROMANTYCZNA, Z GRAMOFONU MYSLOVITZ, A NA DOJEBKĘ EKOLOGICZNE CIASTECZKA OWSIANE I ORGANICZNA KAWA Z MLEKIEM SOJOWYM. SKOK W BOK Z ENRIQUE BO HORMONY KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA
  • Odpowiedz
@mcflypl: to nie troll. to laska która NIE ŚCIEMNIA jak inne. de facto odstrasza tym ze pisze prawdziwie i wulgarnie - jest mniej inteligentna faktycznie, ale u kobiet inteligencja daje wyłącznie większą zdolność do zakłamywania prawdy, zatajania swojej prawdziwej natury, zakładania masek. ta tego nie robi i ja np wole takie niz te zakłamane, które jedno robią, drugie mówią. fakt jest taki, ze bardzo duzo prawdy napisała o swojej naturze.
  • Odpowiedz
@klocekwnecie: Nie rozumiem. Przeciez najbardziej idiotyczna informacja tutaj to to że nie napiszę pierwsza bo jest kobietą.
Poza tym mówi jasno to o czym inne laski na tych gównach milczą.
Swoją drogą napisz jej czy lubi duże ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Wydaje mi się, że nie masz racji. Większość ludzi uważa, że jest wyjątkowa jak Mały Książę. Napisz do niej: 'OK. Jesteś wymagająca ale wymień 4 swoje cechy i nie mogą dotyczyć wyglądu ani tego co robisz, które sprawią, że będę chciał Cię poznać'. Laska albo odpisze, 's--------j' bo sama nie wie albo wymieni jakieś bzdury w stylu 'lubię pączki'.
  • Odpowiedz