Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, wybieram się na stopa do Azerbejdżanu i mam do Was pytanie, zamiast brać mapy czy nawet atlas, pomyślałem, że ograniczę bagaż i będę korzystał z tableta, jaka aplikacja z mapami OFFLINE jest Waszym zdaniem najlepsza? Ściągnąłem sobie MAPS.ME i niby było spoko, wszystko mi hulało, ale przed chwilą szczęśliwie zauważyłem, że nie wyświetlają się wody śródlądowe, co jest trochę denerwujące.
Jak już piszę to przy okazji proszę Was o jakieś cenne wskazówki, w łapaniu stopa doświadczenie mam, ze sprawami politycznymi w tamtym regionie jestem na bieżąco, o wizach też wiem, ale poza granicami Europy nigdy nie byłem, więc każda informacja dotycząca łapania stopa w Turcji, Gruzji i Azerbejdżanie będzie cenna.
#autostop #gruzja #turcja #azerbejdzan #podroze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tojestbordowylogin: xD nie padnie, długo bateria trzyma, 7" a nie jakiś bydle, poza tym mam 2 powerbanki 1500mAh i ładowarkę samochodową :p

@Arthuro: @sphinxxx: Osmand nawet nie sprawdzałem skoro ma te same mapy, HERE już na pierwszy rzut oka widać, że ma mapę dużo bardziej przejrzystą, dzięki!
  • Odpowiedz