Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w pobliżu byłej galerii kwadrat, 3 lata temu były ochy i achy, pobudują kolejną mega galerię, będzie cud miód obi i tesco 24h i co? I g---o :P Wymówione umowy dla dotychczasowych wynajmujących, galeria zamknięta na 4 spusty i taki widok budynku i parkingu jak na obrazkach poniżej. Z ciekawych rzeczy, zajechałem na parking, zrobiłem 2 zdjęcia i nagle słyszę "E!", takie jak z gardła małpy, po chwili znów "E!", zrobiłem jeszcze jedno zdjęcie obracam się patrzę z budynku biazet idzie 2 oranguta... tfu "ochroniarzy" firmy Impel, ręce rozłożone jak by 2 telewizory crt nieśli pod pachą, łby pochylone jak u szarżującego byka, łysiny gustownie się błyszczą i chcą "dyskutować", a że ja z #podludzie nie dyskutuję to wsiadłem w auto i spacerkiem sobie odjechałem :P Pewnie chcieli mi zabronić fotki robić, albo przykazać "s----------e w podskokach z parkingu" ale nie chciało mi się z tym elementem wdawać w dyskusje.

#bialystok #budownictwo #inwestycje
Vein - Byłem dziś w pobliżu byłej galerii kwadrat, 3 lata temu były ochy i achy, pobu...

źródło: comment_gNhR6z8n50778G1e46poKupsDG527nvK.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vein: zawsze mnie smuci, gdy jakaś inwestycja nie wychodzi :( Szczególnie, że zainwestowali sporo czasu i pieniędzy w modernizację tego obiektu.
  • Odpowiedz
@mudkipz: pf, gdyby nie zamykali tego w pośpiechu to by dalej funkcjonowało, aczkolwiek przebudowa trasy generalskiej i tak by im dała się we znaki. Jedyną "inwestycją" jaką popełniono, było rozebranie reszty budynków przylegających do biazet.
  • Odpowiedz
@Vein: E, jurowiecka pewnie da rade. Ja słyszałem wersję, że inwestor czy ktoś tam kto się tym zajmował zażądał wstępnych umów najmu na lokale które miały powstać, a że wypełniło się 30% to zarzucili, bo bali się wtopy.
  • Odpowiedz
@Vein: jakoś nigdy po drodze mi nie było do tej galerii (tylko kilka razy ją odwiedziłem), pamiętam, że kwadrat był drugim takim większym centrum handlowym w naszym mieście (po auchan produkcyjna) :s
od 2006 roku, kiedy n------o tych galerii w bardziej dogodnych lokalizacjach, kwadrat zaczął podupadać no i skończyła się jego historia :p
  • Odpowiedz
@maxciekpl: Na początku było Makro, później powstał Auchan, na miejscu Makro powstała Galeria Kwadrat... Przez wiele wiele lat nic się nie działo jak trzymał za ryj poprzedni prezydent, ale nie pamiętam jak się zwał.
  • Odpowiedz