Wpis z mikrobloga

@ZagLos:

wykop to internetowy syfilis


Obecnie #czlowiekdioda to wymarła gwiazda polskiej Tuby. Skoro jego best frend szybciej osiągnął milion subów, osoby, które poleca na swojej stronie (wonsaty) notują lepszą oglądalność niż on. A konkraty z firmami pewnie dostał na zasadzie "a bo zaczął całą manie na Tubowanie i zarabianie na niej (olaboga zarabiajo)". Wyniki diody są tak samo słabe jak wyniki Magdy czy innych tuberów z tamtych czasów. Taka jest prawda.
  • Odpowiedz
@ZagLos: Ja tego gościa nienawidze, koleś jest tak sztuczny, że wrzuca 3 filmy dziennie, żeby kasa się zgadzała. I kto takiego pajaca subuje, ponad 1 mln ??? Tak samo ten Rojo, bo oni chyba razem weszli na YT. Niby spoko koleś, ale po kilku miesiącach i jego dynamicznym charakterze odpadłem - szacunek dla jego kobiety, że z nim wytrzymuje.
  • Odpowiedz
Jedyny nie rakowy polski jutuber


@ZagLos: xD zarabia na dzieciakach i ma ogromny ból dupy o wszystko. Zbanował mnie za to że napisałem, że w którymś tam odcinku powiedział, że gdyby nie kasa to by nie nagrywał.
  • Odpowiedz
xD zarabia na dzieciakach


@Maxxtom: kocham ten argument xD ciekawe ile w skali roku tym biednym dzieciom ubywa z portfela xD btw co to za roznica na dzieciach czy dorosłych? i czy to źle że zarabia na materiałach, gdzie musi poswiecic duzo czasu? typowy polaczek :) moze jeszcze spinasz bo producenci zabawek zarabiaja na dzieciakach? XD
  • Odpowiedz