Wpis z mikrobloga

@ZagLos: Wpychanie swojego nieświadomego syna w kamere, zrobienie w c---a całej topki na playnext'cie, stosowanie nieczystych sztuczek z tagami, grożenie swoim widzom na streamach.
100% dyktatura w stosunku do swoich współpracowników i sam content strasznie plastikowy, sztuczny i nudny jak s-------n.
  • Odpowiedz
@Prowo:
1. racja
2. o tym nie słyszałem
3. kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem - każdy większy/mniejszy tuber tak robił - sprawdź sobie, tagi w obecnej Tubie dają tylko tyle, że w google wyżej wypozycjonuje - wpisz sobie w wyszukiwarkę "okradanie małych dzieci" :>
4. a jakbyś reagował gdy ludzie przysyłają ci pizze czy inne pakunki "od tak" i wydzwaniają do ciebie, że mogą zabić Ciebie lub
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Tu bardziej chodzi o to że raz na streamie przykładowo groził jakiemuś gościowi który go zabijał w battlefieldzie (jego teammate, na hardcorze jest ffa.) w że napisze maila do wydawcy battlefielda wyciągnie jego dane / zalatwi bana itp.

Playnext (ten stary) to projekt który powstał jak rock miał z 1k widzów, miał wybijać niby ludków. Ostatecznie po kilku odcinkach gdy cała (wtedy aktualna) topka youtube go wybijała zawiesił projekt.

Do tych osób należą min. CTSG (minecraftpl), Wonziu (xD), a nawet słynny Andrzej JJay 40
  • Odpowiedz
@Prowo: 1. przedstaw jakiś dowód, bo jeśli kogoś o coś oskarżasz to powinieneś pokazać dowód.
2.ja nie wiem nic o playnext i mnei ten temat nie interesuje. Polska tuba wtedy raczkowała a dioda był prekursorem całej tuby. O forsowaniu przez większych się nie wypowiem, ale brzmi to smiesznie. Dwaj minecraftowcy i wonzaj xDD
3. A wiesz o tym, że CPMy dla Polski nie są jak w Stanach? W stanch 1k wyświetleń to 5$ a w Polsce to 0,5 lub 0,7$ w przypadku lecpleja :> Według socialblade powinienem mieć 2k $, ale nie mam bo nie podpiąłem AdSense a po ilości wyświetleń z PL dostałbym tyle ile Pan Yapa za swoje filmy :>
4. A który obecny Jutuber tak nie robi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy tak robi. Dioda to praktycznie trup na Tubie - skoro wyświetleniami przebija go "Z D--y", wonsaty czy inni. On kręci się przy 30k wyświetleniach za film plus sponsoring Sprite. Przy takich wynikach to on nie zarabia 40k :> Skąd wytrzasnąłeś tę liczbę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakiś Tuber tu wrzucał jak wyglądają CPMy dla zagrajmerów i dla Polski są
  • Odpowiedz