Wpis z mikrobloga

@ZagLos: Polska scena youtuba o grach xD, pogodziłem się już z tym że w Polsce nikt nie zna się na grach, a jeśli zna to nie robi żadnych materiałów( ͡° ͜ʖ ͡°) (tak jest archon i quaz, za co dziękuję niebiosom bo dzięki temu jest już trochę materiałów o dobrej jakości merytorycznej i świetnym wykonaniu w naszym języku). Większość to gównoletsplay i nieśmieszny komentarz. W każdym razie
@Asterling: Wolałabym, żeby mój dzieciak oglądał takie pitolenie jak do lekko upośledzonego pięciolatka (sama zresztą oglądam te poranki z rockiem czy jakoś tak, bo fajne pierdoły opowiada), niż ŁAAAAA ŁOOO #!$%@? #!$%@? NÓŻ DO CE ESA #!$%@? ZATRZELĘ CIĘ SZMATO AAAAAAAAA!!!!!111
Typ sobie zdaje sprawę z tego, że oglądają go dzieciaki które nie powinny raczej być uczone darcia japy do monitora, bo karabin czy nóż im nie pasuje.
@ZagLos: polskiej tuby nie da się oglądać przez takich jak on. Przecież on jest jak ci prowadzacy z Eski czy innego RMF, hehe pozytywnie zakręcony i uśmiechnięty na sile, traktujący widza jak polglowka. Z tych którzy zajmują się grami, niewielu da się oglądać. Ja mam zasubskrybowanego Wonzia , Quaza, Archona i Heda. Wonziu człowiek chaos ale za to naturalny i mega ciekawy charakter. Quaz robi z kolei rzetelne i napracowane materiały,