Wpis z mikrobloga

  • 6
@GreenArrow: jaki wykopowy ból d--y, co wam przeszkadza ze ktos Wdupia w tramwaju i jaki mandat ? Za co ? Za to ze jest głodny ? Jak chce jeść to niech je boże święty widzisz a nie grzmisz jestem głodny tobede w--------l nawet k---a łososia w pociągu a jak komuś nie pasuje moze wyjść i poczekać na następny pojazd transportu publicznego, w komunikacji miejskiej zawsze coś, jakas karyna maluje szpony
  • Odpowiedz
@Orenos: w dupie mam to, że tobie to nie przeszkadza, jak widać inni uważają inaczej

to jest głupia sytuacja, bo ja nie będę ciebie uczył kultury i podstawowych norm współżycia, mnie by było wstyd żreć coś mocno aromatycznego, innym widać nawet nie tyle wstyd, co się tym chełpią, dla mnie to buractwo i tyle właściwie, nie będę ze ścianą dyskutował
  • Odpowiedz
@utopjec: Dobrze, że jesteś alfą i omegą, jedyny wiedzący co to kultura i podstawowe normy życia. Dalej sobie oceniaj ludzi po tym, czy wpieprzają kebsy w autobusie. Jest mi Ciebie po prostu autentycznie żal. ;)
  • Odpowiedz
@johnlemin: ja zawsze zwracam uwagę na kebaba w autobusie bo zwyczajnie mi j---e. tak samo panienki z kawą. aromat się unosi nie tylko w kubku, a z rana można nawet mieć nudności przez takie zapachy. nie każdy lubi wąchać cudzego kebaba jadąc autobusem, uwierz mi.
  • Odpowiedz