Wpis z mikrobloga

@harborger: Swinia to jestes ty, glupi pajacu.
Odzierasz czlowieka z godnosci, bo najprawdopodobniej jest chory? Tak, kierwa, zaburzenia odzywiania - w tym wpieprzanie na potege to tez choroba. Kompulsywne obzarstwo, nalogowe regulowanie uczuc poprzez zajadanie to sie nazywa.
Pomijam fakt, ze cukrzyca i problemy z tarczyca juz raczej niczyjej watpliwosci jako schorzenie nie budza.
Sam wpieprzasz jakis wysokokaloryczny syf w tramwaju jak wiesniak z pcimia dolnego i masz czelnosc sie
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: No to nie zwalaj, ale od innych sie odwal.
Od analizy mojej wagi tez. Ja na siebie nie narzekam, ale to nie ma zadnego znaczenia w tym watku. Jakies k---a prymitywne probu pojazdu ad personam.
  • Odpowiedz
@harborger: Juz skonczyles? To teraz mozesz odniesc sie do tresci zamiast wysnuwac swoje gownoteorie.
Sam przestan w--------c hamburgery bo skonczysz tak samo jak twoja kolezanka z tramwaju.
Elo, bez odbioru, bo z plebsem intelektualnym nie dyskutuje.
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: te wszelkie choroby to takie same jak ADHD - sam doktor, który odkrył tą "chorobę" przyznał że ją wymyślił.

I tak samo jest z innymi nowoczesnymi chorobami. Przyczyną 99% przypadków że ktoś jest otyły to to że jest leniem. Może dużo nie wpi@#%@%, ale za to nie rusza się. Po prostu leń.
I tak, będę analizować innych, bo taka jest moja wolność słowa. Bo mi można. Tak samo możesz
  • Odpowiedz
@SScherzo:

słuchaj, to nie jest temat tatuaży, więc nie wiem, po co w ogóle go poruszasz


Słyszałaś o czymś takim jak analogia? Szczerze mówiąc, to uważam Cię za dość ograniczoną osobę, więc miałem nikła nadzieje, że może tak spojrzysz na to z drugiej strony, jako że się tym interesujesz. Jak widać przeliczyłem się, tym bardziej, że nawet nie wiesz, po co poruszam ten temat
  • Odpowiedz
@DamnumEmergens: nie porównuję szluga do kebaba. porównuję kwestię wyrzucania czegoś przed wejściem do pojazdu publicznego i idiotyczną argumentację, że szkoda wyrzucić. no szkoda. było wcześniej kupić i wcześniej zjeść.
  • Odpowiedz
@DamnumEmergens: nie pisałam tylko o kobietach w ciąży, więc czytaj ze zrozumieniem.

jasne, oczywiste, że mi oddasz za pranie. ale ja nie wypiorę w 5 minut przed rozmową kwalifikacyjną i nie zdążę się pewnie przebrać i być może Twój kebab zrujnuje mi możliwość dostania pracy, bo szef uzna mnie za brudasa. ale żryj dalej, smacznego, skoro jesteś dzidziusiem i nie możesz wytrzymać chwili bez jedzenia.
  • Odpowiedz