Wpis z mikrobloga

@harborger: Ahhh
uwielbiam jak czytając komentarze wasz ból d--y dostarcza mi energii na cały dzień.
Ostoja moralności i centrum dobrego wychowania, do tego zagłębie znawców mody. Zauważyłem, że do jakiegokolwiek zaczętego tematu, nawet o dupie marynie, znajdzie się ktoś kto musi się p-----------ć.
Ogólnie mi to lata bo większość z was nawet by mu nie zwróciła uwagi w rzeczywistości (nie mówię przez to, że go bronię)
  • Odpowiedz
O K---A ALE BÓL D--Y XD HURR DURR SAM JESTEŚ ŚWINIA! JE W TRAMWAJU DO SZTUMU Z NIM XD A CZY TRAMWAJ JEDZIE KEBABEM CZY KEBAB TRAMWAJEM? XD TY CHORY CZŁOWIEKU JAK MOGŁEŚ XD
  • Odpowiedz
@harborger: No tak, jeden z tych ulubionych tematów na wypoku...
Pijani kierowcy, PO, Islam, zwierzęta w autach latem, żarcie w tramwaju i c--j wie co jeszcze xD W dodatku ten chroniczny strach przed mitycznym, wszędobylskim "smrodem" xD
No tak, bo z takiego kebaba czy innego hamburgera to j---e gównem w promieniu 4,83 km.
Do knajpy to to w maskach przeciwgazowych typu słoń (pic related) pewnie chodzicie? xD
DamnumEmergens - @harborger: No tak, jeden z tych ulubionych tematów na wypoku...
Pi...

źródło: comment_DH4n2Z4orVRTvfj0qZRPCNSN5DQBcl5o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@harborger: logika mirko:

m----n dostaje w------l - bardzo prawilnie HE HE ZWIERZENTA
w--------a b---a i ginie tuzin ciapatych - bardzo prawilnie HE HE
anon wsiada z kebsem do tramwaju - TY CHORY S---------E, GIŃ PRZEGRYWIE MAM NADZIEJE ZE DOSTANIESZ RAKA D--Y TY K----U

xD
  • Odpowiedz