Wpis z mikrobloga

@Im_from_alaska: @luki201: Nie zrozumcie mnie źle, gdyż nie mam zamiaru porównywać jakości i cen asortymentu. Mam na myśli te durne przekonanie, że robienie zakupów w Biedronce jest w jakiś sposób upokarzające. Czy Biedronkę odwiedza patologia? Pewnie tak, bo można spotkać takich ludzi dosłownie wszędzie; w warzywniaku i w galerii handlowej też są.
Co do tematu - jak widać prawo jest kulawe i należy je porządnie wyśmiać.
Rację czy nie, można uznać, że zabieg polegający na dobudowaniu do sklepu... pojedynczego mieszkania budzi co najmniej wątpliwości. ( ͜͡ʖ ͡€)


@ESKA_INFO: No chyba nie. Jest to zabieg powszechnie stosowany gdy w planie zagospodarowania przestrzennego jest zapis, że np: 30% całej powierzchni budynku może stanowić usługa. I jeb budujesz pałac 500 m2 jak chcesz mieć te pare metrów np: sklepu.
@ESKA_INFO: Dali dupy przy planie zagospodarowania przestrzennego. W moich okolicach dosyć sensownie to rozwiązali. Np. w taki sposób można:

MN- Teren zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej o wysokości do 2-ch kondygnacji nadziemnych łącznie z poddaszem użytkowym. Dachy wysokie o kącie nachylenia połaci dachowych 40o; (±5o),kryte dachówką ceramiczną bądź materiałem zbliżonym do niej wyglądem i kolorem. Budynki wzdłuż ul. należy sytuować główną kalenicą równolegle do niej, pozostałe budynki szczytami do wyznaczonej linii zabudowy. Minimalna