Wpis z mikrobloga

  • 11
Pielgrzymi za mało biorą przykładu z tej do której pielgrzymują czyli matki Jezusa. Ona w swoim sercu wszystko rozważała, była CICHA! A ta banda kretynów i egoistycznych dewotów drze ryje od bladego świtu. Mogli by uszanować innych ludzi którzy chcą spać o tej godzinie. Zresztą jest cisza nocna! A jeszcze nie ma szóstej a ja już mam zły humor -_-
#gorzkiezale #pielgrzymka #czestochowa
Alver - Pielgrzymi za mało biorą przykładu z tej do której pielgrzymują czyli matki J...

źródło: comment_KLQSbB3ArMQ3SDmxU8x6yRXbNB4dD4Tt.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@mephisto4: masz rację, ale gdzie zdrowy rozsądek? Myślisz, że policja goniłaby ich z chodników? Ostatnio jechałem rano do pracy i szło sobie kilka pielgrzymek ul. Monte Cassino powodując przy tym spory korek. Pewnie, można mieć w dupie tych ludzi, którzy jadą do pracy.

To jest tak samo jak z jazdą na rowerze. Kodeks drogowy pozwala mi jechać jezdnią i z tego korzystam, ale gdy droga jest wąska, a wiem, że za
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny: Jeśli pielgrzymka zostawia odpowiednie odstępy dla samochodów między poszczególnymi kolumnami i ma rozgarniętych porządkowych, którzy sygnalizują możliwość przejazdu, to w miarę sprawnie się taką grupę wyprzedza.

Z kolei chodnikiem musieli by chyba iść gęsiego, żeby nie przeszkadzać innym pieszym. Generalnie jednak prawo zabrania takiej kolumnie korzystania z chodnika i zobowiązuje ją do kroczenia po jezdni.
  • Odpowiedz
@dzafel: To była akurat śmieszna sytuacja bo pukają do drzwi a ja akurat zmywałem i słuchałem muzyki ale nie jakoś szczególnie głośno, godzina 22:15. Otwieram a tam bardzo zdenerwowani panowie policjanci i mówią żebym kończył imprezę, ja do nich, że nie ma imprezy. Gadka szmatka i 500 zł mandatu.
  • Odpowiedz