Wpis z mikrobloga

Mirki,
Czy 50k funtów dla developera .net (Regular) w Londynie to przyzwoita stawka?
Patrzyłem na widełki ofert z uk ale rozrzut jest znaczny stąd to pytanie. Obowiązki raczej podobne w porównaniu z tym czego można sie spodziewać u nas. Różnica polega na tym że domena projektów w tej firmie jest bardzo dla mnie zachęcająca.

#programowanie #emigracja #uk
  • 29
  • Odpowiedz
@trustME: tak jak pisalem, wszystko zalezy od rego do jakich luksusow ktos jest przyzwyczajony. Mieszkanie i oplaty 1500 , gadzety, zabawa jakies 600, bilety do polski, i caly penis zostaje. Zalezy e chlopak macdoswiadczenia. Ja za mniej nuz 80k nigdIe bym nue szedl
  • Odpowiedz
@trustME: zrozum, ja nie pisze o tym ze Ty osobiscie sie nie utrzymasz. Tak jak pisalem, jesli masz X lat doswiadczen i jestes dobry , pojsc do pracy za 50k gross czy to bedzie L czy E, to jest jakis zart, smiech na sali. Nikt kto ma konkretny fach w krecu za takie ochlapy pracowac nie idzie. Po 10y+exp, stawki zaczynaja sie od 80k gross, znajomi maja srednio po 100 k
  • Odpowiedz
@michalfranc: normalna umowa o prace. Jesli chodzi o kontraktorke to w mojej specjalizacji chodza po 200-500 E /h, ale ja i tak mam za duzo stresu wiec praca na zlecania to nie dla mnie, za bardzo bym potem przezywal czy dostane nastepne. Jest ok jak jest teraz.
  • Odpowiedz
@JudeMason: aha i jeszcze jedno, nie bedziesz pierwszym ktory pojdzie za mniej bo jest cos interesujacego i zajmujacego do robienia w firmie, tez tam bylem. Pracowalem kiedys za mniej tylko dlatego ze praca byla ciekawa i pozwalala sie doksztalcac w specjalizacji, takze jesli wiesz ze bedziesz potem mial z tego korzysci to sie nie zastanawiaj. Sa momenty w ktorych pieniadze nie sa czynnikiem decydujacym, szczegolnie u specjalistow.
  • Odpowiedz