Wpis z mikrobloga

Cześć, moja żona jest Rosjanką ( ͡° ͜ʖ ͡°) a że 90% wykopowiczów lubi Rosje to napewno mogę na was liczyć. Chcę pokazać jej Polskę od strony historycznej i ładnej pięknej i chciałbym pochodzić z nią po muzeach, po puszczach lasach, zamkach itp. itd.
Dotychczas odwiedziliśmy:

Muzeum Powstania Warszawskiego
Wawel
Łazienki w Warszawie
Zobaczyliśmy trochę Wrocławia (nic specjalnego)
Jasna Góra i aleje Częstochowskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
,wiem że mało, ale teraz już na stałe będzie w Polsce to będziemy mieć dużo czasu.

W planach mam zobaczyć na sto procent z nią:
Wieliczka
Aushwitz

W większości miejsc byłem jakie się da tylko zobaczyć, ale ona zna Polske tylko z książek i z tego co sam opowiadam bo w szkole nic nie uczą w Rosji o Polsce.

#rosja #zonabijealewolnobiega #podroze #podrozujzwykopem
  • 20
@szurszur: O niej co mogę powiedzieć to to że jest z Syberii dokładniej z Omska :-) byłem też tam na miesiąc i trochę w Moskwie. Spokojna z Rosyjskiej klasy średniej która absolutnie nie pije (serio)(tzn. klasa średnia pije, ale ona nie pije)( ͡° ͜ʖ ͡°) no i zobaczymy, mam nadzieję że związek będzie taki jaki jest teraz ;-) narazie się #!$%@? i uczy języka u mnie na
@obcx: właśnie wracam z Trojmiasta (na codzień mieszkam w Krakowie), warto wdrapać sie na kościół czy tam wieże mariacka w Gdańsku, jeszcze pare dni sa jarmarki świetego Dominika, wiec sporo naleciałości ze wszystkich regionów polski, po za tym zapraszam na Bungee 8) zarówno w Trojmiescie mamy oddział jak i w Krakowie, jednak jak przyjdziesz do mnie do krk na hasło usun konto masz rabat ;) w Gdyni fajny jest deptak Kościuszki