Wpis z mikrobloga

Mirki jak ja kocham herbatę! Nie ważne czy jest zima czy lato dzien bez herbaty to dzień stracony. Oczywiście #duzekubkibonners. W mniejszym niż pół litra nie opłaca sie zaparzać, bo zaraz trzeba biec po nową. Gardze ludzmi którzy mają tylko czarną sage albo minutke w domu. Nie wiedzą co tracą. Ostatnio namiętnie pijam zielone z różnymi dodatkami jak granat, pigwa bławatek itd. Zdrowie Mireczki!
#wykopteaclub #herbata
espectsorka - Mirki jak ja kocham herbatę! Nie ważne czy jest zima czy lato dzien bez...

źródło: comment_L598dQZcUafICexMcB6os2QnAn7k1hAz.jpg

Pobierz
  • 39
@ruzi00: no dobra ale jaką chcesz? Mam czerwoną, mam zieloną bez dodatków, zielona pigwą, zielona z pigwą i cytryną, zielona z granatem, białą z bławatkiem, białą bez dodatków, biała z różą, earl grey, czarna zwykła, czarna aromatyzowana porzeczka i aronią, owocowe tak z 7 rodzajów i dużo ziołowych stanowczo zbyt dużo do wymiemieniania wszystkich na mirko :D
Dużych kubków u mnie w domu pod dostatkiem.
@iEarth: ja od dłuższego czasu z czarnych pijam tylko earl greya czystą czarną wycofałam ze swojego piciospisu jakiś rok temu, nie żeby mi nie smakowała. Smakuje ale piłam ją stanowczo w zbyt dużych ilościach. Jednak zielone i białe oraz te ziołowe lepiej wpływają na nasz układ trawienny itd. Z dobrego earl greya jednak nie zrezygnuje nigdy. Zbyt mocno kocham ten smak :D