Wpis z mikrobloga

#crave dlaczego warto kupić crave. Dlaczego crave jest na tyle tani że warto go kupować? Dlaczego przynosi pasywny dochód. Wielu nie rozumie że crave nie jest potrzebne by był dev. Crave żyje bez DEV.

analysis : ( dla obecnej liczby masternode w sieci )

11 masternode ~ 50 crave/day ::::: 1500 crave/month :::: koszty 11 VPS * 5 USD = 55 USD miesięcznie

1 crave = 0,0008 BTC ::::: 50crave * 0,0008 = 0,04 BTC/DAY 1,2 BTC/MONTH
1 crave = 0,0015 BTC ::::: 50 crave * 0,0015 = 0,075 BTC/DAY 2,25 BTC MONTH
1 crave = 0,0030 BTC ::::: 50 crave * 0,0030 = 0,15 BTC/DAY 4,5 BTC MONTH
1 crave = 0,0050 BTC ::::: 50 crave * 0,0050 = 0,25 BTC/DAY 7,5 BTC MONTH
1 crave = 0,0080 BTC ::::: 50 crave * 0,0080 = 0,40 BTC/DAY 12 BTC MONTH

aby czerpać zyski ::: należy cały zysk wymieniać co 500 crave na BTC :: nie czekać bo przyszłość nie jest jasna.
To właśnie czerpanie na bieżąco z zysków z crave jest dochodowe. Gdy z pasywnego dochodu zwróci się Tobie cały wydatek na CRAVE na koniec możesz sprzedać swoje CRAVE ( być może w przyszłości będzie 1000 razy droższy ) Crave to kryptowalutowe perpetum mobile.

#kryptowaluty
  • 39
@Morfeus: dokładnie ;) tak jak dziesiątki innych kopii drk gdzie masternody przynoszą pasywny dochód które okazują się inflacyjna pułapka dla ekonomii coina. Chciałbym przypomnieć złotą myśl morfea że nie tylko nie jest ważne że nie ma deva,nie będzie problemem także brak giełdy do zbycia owych crave. Nie ma się czym przejmować nawet jak by blockchain crave przestał funkcjonować bo crave przynosi pasywny dochód.
Powtarzam pasywny dochód == ciągły zysk

Dla rozbudzenia
@SharpNieSharp: w Twoich wyliczeniach jest błąd. Po pierwsze crave nigdy nie będzie kosztowało 1 BTC właśnie ze względu na inflację.
Po drugie dobrze napisałeś wszystko inne to tylko kopie crave. I tak samo jak kopie BTC nie przynoszą zysków ( ostatecznie padają ) tak samo kopie crave to tylko kopie które nie mają szans. Crave otrzymał miano króla masternode.
Blockchain nie przestanie funkcjonować ponieważ nie jest możliwe by blockchain przestał funkcjonować.
@muchcoin: dla mnie Ty jesteś żałosny. Odezwę się do Ciebie gdy crave będzie po 0,003 BTC wtedy Ci micha zmięknie pustaku. Tymczasem dal mnie będzie to kilka tysięcy złotych miesięcznie zupełnie pasywnego dochodu.
@SharpNieSharp: i jeszcze jeden Twój błąd. Nawet gdyby crave był równy 1 BTC nie oznacza to dochodu 1500 BTC miesięcznie. A to dlatego że dochód z masternode ulega proporcjonalnie zmniejszeniu tym więcej jest masternode w sieci tym mniejszy jest zysk z masternode. ( popatrz sobie na DASH ). Dlatego przy kursie 1 BTC dla moich wyliczeń prawdopoodbnie będzie tak że dochód miesięczny dla 11 masternode będzie np 3 BTC. I właśnie
@muchcoin: widzisz ile kosztuje. Obecnie kosztuje 0,00016683 BTC a więc idealny moment do zakupów. Ja skorzystałem i dokupiłem pomiędzy 5000 - 14500 sat ( drugie tyle co miałem ) dla tych obliczeń 11 masternode i obecnej liczbie masternode w sieci wychodzi zwrot przy obecnym kursie 300zł miesięcznie. ( koszt VPS 55 dolarów ) także VPS wychodzą i tak gratis nawet dla tak totalnie niskiej ceny.
@Morfeus: niestety z uwagi na exploit w sieci jest możliwe zforkowanie się chaina tak ze każdy inwestor będzie tworzył swój prywatny łańcuch.to tak zwany atak emcasem przez sendmail satoshiego, swego czasu doprowadził do wprowadzenia miliardów fałszywych coinow w btc.jak wszyscy ogarnieci użytkownicy tutaj wiemy że dev crave odszedł bo nie poradził sobie z zalataniem tej luki.Ale jestem dobrej myśli co do setek prywatnych chainow w crave i ceny.
@Morfeus: Uu to tylko 18 razy większa cena musi być żebyś się do mnie odezwał poważny biznesmenie xDD Wyślij screena ile masz Crave bo zapewnie wrzuciłeś 200 zł swojej matki i myślisz o tym jak o poważnym biznesie chłopczyku.
@Morfeus: Co takiego crave daje aby ludzie się nim zainteresowali? Nie wnosi nic, czego już nie ma. Coinów z masternodami powstaje coraz więcej. Można by rzec że stał się to swego rodzaju bieżący trend w altcoinach. Poza masternode crave nie wnosi zupełnie nic! nie stoi za nim żadna technologia. Dodam że masternody zostały skopiowane z dash :-)
Załóżmy że każdy będzie chciał zakładać masternody (ponieważ to jest jedyna wartość tego coina,
@svider86: to samo pytanie zadaj sobie odnośnie DASH. Dlaczego kurs jest tak wysoko i dlaczego mimo wszystko ludzie kupują masternode DASH mimo że koszt to kilka tysięcy złotych.
Tak samo jest z CRAVE kopie CRAVE to tylko kopie i nie są doskonałe.Crave nie musi wnosić nic nowego bo już jest produktem idealnym. Jedynie współczucia dla jednego wykopowicza który obecnie milczy a spalił większość crave dla BLUR. niestety BLUR nigdy nie będzie:)