Wpis z mikrobloga

Mirki muszę się was poradzić co myślicie o tej sytuacji. Pokłóciłem się ze swoim #rozowympaskiem i mieliśmy się dzisiaj spotkać ona jednak to odwołała, ponieważ pociąg, którym jechała miał podobno awarię (niedawno się tu o to pytałem) i powiedziała że będzie spać u jakiegoś kolesia. Nie odpisuje mi już teraz na żadnego smsa, tak jak przez cały tydzień. Pokłóciliśmy się o to, że nie wie skąd mam pieniądze i że jej nic nie mówię. Mieszkamy razem, ja skończyłem studia i na razie nie mam pracy ale niedługo zaczynam staż po którym mogę mieć pewne zatrudnienie na co najmniej 4 lata. Ona jednak twierdzi że to nie jest praca i że mam jakiejś szukać. Wracając do pociągu myślicie że może mnie w tej chwili zdradza? Co mam zrobić w tej sytuacji? Napisałem już jej wcześniej parę smsów co mam zamiar zrobić. Prosiłbym o jakiekolwiek rady. Moja siostra twierdzi, że ona nie z tych co by zdradziły.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 35
@casperod:

powiedziała że będzie spać u jakiegoś kolesia

Pokłóciliśmy się o to, że nie wie skąd mam pieniądze i że jej nic nie mówię.

Ona jednak twierdzi że to nie jest praca i że mam jakiejś szukać

po cholerę tkwisz w związku z kobietą, która cię zdradza, próbuje kontrolować twoje pieniądze i podcina ci skrzydła? przysięgałeś jej konającemu na froncie ojcu, że się nią zajmiesz?
@Wawilen_Tatarski: Z ust osób trzecich to brzmi strasznie. Masz sto procent racji, nie ma żadnego sensu, ale mieszkam u niej praktycznie od samego początku i ciężko porzucić coś takiego.
@MrOsamaful: noo na początku wydawała się normalna, miła a teraz o wszystko ma pretensje, gorzej że mamy zaplanowane od dłuższego czasu wakacje i trochę kasy się przez to straci
@casperod: ona się nie odzywa, ty zrób to samo. Nie ma innej rady. Poczekaj kilka dni. Poważny związek powinien opierać się na 100% szczerości z obu stron, inaczej nie wiele z tego wyjdzie na dłuższą metę. Odezwij się do niej za jakiś czas, jeśli ona tego pierwsza nie zrobi, a cały ten czas spędź na zastanowieniu się nad sobą i tym związku. Złotej rady na takie problemy niestety nie ma. Powodzenia
Pokłóciliśmy się o to, że nie wie skąd mam pieniądze i że jej nic nie mówię. Mieszkamy razem, ja skończyłem studia i na razie nie mam pracy ale niedługo zaczynam staż po którym mogę mieć pewne zatrudnienie na co najmniej 4 lata. Ona jednak twierdzi że to nie jest praca i że mam jakiejś szukać.


@casperod: Co ona sponsora lub niewolnika szuka?
@casperod: Pieniądze są albo ich nie ma, zawsze można zarobić więcej. A straconych nerwów i tego, że odbije ci się to na zdrowiu i psychice nic ci nie zrekompensuje ;) Zawsze możesz sam pojechać na wakacje i wykorzystać to jako okazję do poznania kogoś nowego :)
@worldmaster: 22 lol, czyli jutro robić jazdę? Moja siostra twierdzi że na pewno coś się stało a ona na pewno by mnie nie zdradziła, jednak nie ma żadnej wzmianki o jakiejkolwiek awarii pociągu