Wpis z mikrobloga

@dobrywieczor: bardzo dobre wzorowanie się na herbie :) generalnie uważam, że nie mamy jeszcze pieniędzy na takie identyfikacje (trzeba najpierw uporządkować podstawy, oficjalne herby, a nie loga marketingowe), ale jak tylko będziemy mieć - powinny być na takim poziomie. oby było używane dłużej niż kilka miesięcy. :)
  • Odpowiedz
@michalkosecki: nie wiem czy prezydent Słupska maczał w tym palce, ale ewidentne nie jest to projekt córki Pani Grażyny, która jest na pierwszym roku ASP, ale szacun za profesjonalne podejście samych władz.

P.S

  • Odpowiedz
@dobrywieczor: W porównaniu do herbu wychodzi bezpłciowo. Już bardziej podchodziła mi niebieska propozycja (chociaż też nie do końca była ona dobra). Wolałbym znak, który zachowywałby charakter herbu Słupska. Oczywiście nie oznacza to że ten znak jest zły (bo jest całkiem w porządku), po prostu wymowa herbu i znaku jest dość odległa.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: A papier urzędowy z herbem to jest dobre rozwiązanie? Bo według mnie nie. Logo służy właśnie temu żeby zastąpić herb na takich powierzchniach, gdzie herb by się nie sprawdził. Cały problem jest z tym że urzędy robią logo w formie słoneczek, rzeczek i wież kościołów, a nie robią swoich herbów, którymi wyróżniliby się bardziej. Na szczęście jak jest ogarnięty prezydent i dobierze sobie ogarniętych doradców, to okazuje się ze
  • Odpowiedz
@lochfyne: nie widzę, bo herb wymaga korekty - projekt ALW nie jest logiem kraju, tylko właśnie korektą herbu Polski. załącznik do ustawy o godle i barwach kraju też się praktycznie do niczego nie nadaje.
  • Odpowiedz