Wpis z mikrobloga

@Sojerr: no ja tak samo... Lech mógłby polec z każdym w tych elimiminacjach, a Legia trafiła na całkiem niezłego przeciwnika. Ale równie dobrze obie drużyny moga wygrać po 2 mecze i luzno awansować :)
  • Odpowiedz
@Adams_GA: spójrz na to obiektywnie a nie jako kibic Lecha. Są bardzo słabi i dobrze dla nich, że nie mieli do wylosowania w swojej grupie takich zespołów jak Legia, bo mogłoby być cięzko. Na szczęscie trochę się sytuacja odwróciła i teraz to Lech ma szczęście w losowaniu a Legia nie, inaczej niz w pierwszych rundach.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: xD dalej, nie wiem jak tam oglądałeś Lech - Basel, ale w obu meczach Lech grał z nimi jak równy z równym, a drugi mecz mógł spokojnie wygrać, no ale żyj w swoim świecie dalej
  • Odpowiedz
  • 0
Jeśli Legia i Lech chcą coś zdziałać w fazie grupowej to z takimi przeciwnikami muszą wygrać dwumecz.
  • Odpowiedz
@pawelczixd: p--------e Lech ten Videoton tak jak FK Sarajevo, o którym też wszyscy pisali że HEHE LECH ODPADŁ ZE STJARNAN NA PEWNO DOSTANIE BATY W BOŚNI. Kończę tę dyskusję już raz ją prowadziłem i mi się nie chce znowu. Lech by przeszedł wszystkich poza Basel w tamtej rundzie i tyle.
  • Odpowiedz
@Sojerr: patrząć na wyniki Videoton wygląda cienko, pokonali znajomych Legii, The New Saints w dogrywce i teraz odpadli z BATE, w lidze po 3 meczach 3 punkty. Inaczej za to Zoria Ługańsk, która przejechała się po Charleroi 5:0 w dwumeczu
  • Odpowiedz