Wpis z mikrobloga

@coTYkcesz: Współpracowałem. Tak średnio polecam. Wszystko musisz przez nich przepuszczać, czasami czeka się dość długo na jakąkolwiek reakcję. Jak odchodziłem, to mimo zapewnień, że zapłacę tylko za ostatni miesiąc, wyszły 3 - a bo tu ktoś miał urlop, a tu wypowiedzenie + coś blablabla... Poza tym klienci nie traktują cię poważnie jak podpisujesz się jako AIP i mówisz, że podpisaną umowę podeślesz im za parę dni.
@coTYkcesz: ja, i sobie mocno chwalę, nie rozumiem tego psioczenia @MuchaZ: na inkubatory. Na fakturę wystawioną rano czekam z reguły 1 dzień, kasę wypłacam zleceniami (a więc fajniej to wygląda jak np biore kredyt mieszkaniowy), i z reguły nie robią problemów z fakturami. Kupiłem przez nich kilkanaście telefonów do testów, trochę sprzętu do pracy i krzesło, i z tego wszystkiego tylko ostatnie mi odrzucili. Poza tym, nie doniosłem im żadnej
@Rabusek: A powiedz mi jak z umowami? Bo jak klientom wystawię fakturę na dane AIP to umowę będą również chcieli podpisać z AIP... Słyszałem że na podpisanie przez nich umowy można długo czekać...
@coTYkcesz: to chyba zależy od inkubatora - podpisanie umowy to kwestia tego że muszą przepuścić umowę przez dział prawny i dopiero wtedy podpisać. Ja osobiście nic takiego nie musiałem robić więc nie wiem jak to działa - na Twoim miejscu posezdłbym do aip i po prostu zapytał.
@MuchaZ: chyba odwrotnie :) nikt cię nie traktuje poważnie gdy zacząłeś własną działalność gosp. wczoraj, gdy podpisujesz się AIP to każdy kontrahent wie, że ktoś większy za tobą stoi i w razie czego jest kogo wypłacalnego pociągnąć do odpowiedzialności