Wpis z mikrobloga

Chciałbym obejrzeć #film w którym atmosfera jest gęsta, że można siekierę powiesić, klimat jest brudny i przygnębiajacy, a oglądając film i wczuwając sie w bohatera masz to uczucie osaczenia, że od nikogo nie otrzymasz pomocy bo każdy jest twoim wrogiem. Może byc #horror, może być #thriller. Ważne by film był mroczny, bez kolorowych obrazków i najlepiej bez happyendu. #filmnawieczor
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wypranie emocjonalne to cos czego oczekuję po filmie na dziś.

wczuwając sie w bohatera masz to uczucie osaczenia, że od nikogo nie otrzymasz pomocy bo każdy jest twoim wrogiem.


@Janusz_Radek: właśnie opisałeś The Divide, mi nieźle zrył banie.
  • Odpowiedz
@biczplis: K---a jaki wielki koneser kina z Ciebie. To, że należy do klasyki nie czyni z niego dzieła wybitnego w obecnych czasach. Noc Żywych Trupów też nie jest obecnie najlepszym filmem o truposzach mimo, że jest w kanonie najbardziej kultowych horrorów. Przykromi, technologia i kinematografia poszła naprzód i w obecnych czasach te filmy wypadają blado na tle obecnych produkcji.
  • Odpowiedz
@biczplis: Juz lepsze są filmy o zombie z budżetem 20k$ niz NŻT. Chwalisz się, że usiedziałeś nad tym gniotem od początku do kończa czy dodajesz kilka punktów do oceny za to, że film jest stary? Kino nieme to pewnie dla Ciebie same 10/10? xD
  • Odpowiedz
Chwalisz się, że usiedziałeś nad tym gniotem od początku do kończa czy dodajesz kilka punktów do oceny za to, że film jest stary?


@Janusz_Radek: Tak patrzę na swój komentarz i za cholerę nie mogę znaleźć, gdzie mówię o tym co mi przypisujesz. Ale to typowe, więc się nie gniewam :)

Kino nieme to pewnie dla Ciebie same 10/10?


Wiele niemych filmów ma większą wartość artystyczną niż wiele dzisiejszych filmów czy
  • Odpowiedz
@biczplis: Ta xD. Siedź sobie w nudny pochmurny i zimny w c--j wieczór. Zapuść sobie film z lat 60 by sie odmulić. Ja tu widze sprzeczność. I nie napisałem, że nie ma wartości artystycznej. Ma małą wartość rozrywkową.
  • Odpowiedz