Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Chciałbym zrobić sobie tatuaż. Wiem, że to decyzja na całe życie dlatego dałem sobie rok na przemyślenie sprawy. Powoli kończy się czas na decyzję a ja nadal uważam że to świetny pomysł. Mam kilka pytań.

1.Ile będzie kosztować wykonanie takiego tatuażu na dupie ( dokładnie prawy pośladek)?

2. Czy będę miał 100% pewności, że jakość będzie taka jak na zdjęciu poniżej?

3. Prowadzę siedzący tryb życia. Ile będzie trwała rekonwalescencja? Czy będę mógł w tym czasie siedzieć na poduszkach?

4. Jestem z okolic #krakow i wolałbym zrobić to na miejscu. Jakieś propozycje ?

5. Będzie bolało ?

#tatuaze #fallout
dzerald - Cześć Mirki. Chciałbym zrobić sobie tatuaż. Wiem, że to decyzja na całe życ...

źródło: comment_fnMRi5umT0cQIacloGJMACIHuMYxZqeU.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@dzerald: 1. zależy od wielkości i studia
2. zależy od tatuażysty i ceny :P
3. zależy od wielkości :D siedzieć można zawsze
4. nie
5. tak
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dzerald: a zawołaj. Przytoczyłem tutaj cenę jednego studia w Zielonej Górze. Podejrzewam, że nawet taniej by zrobił. Nie mówię tutaj o jakichś domorosłych tatuażystach, tylko o profesjonaliście. Mój różowy robił u niego 3 tatuaże i chwali.
  • Odpowiedz
@Golborkim: @policjaa: "A jako ciekawostkę dodam, że Vault Boy wcale nie pokazuje "okejki" jak większość myśli. Tak się sprawdza czy jesteś w strefie promieniowania. Po wybuchu, gdy widać grzyb atomowy, należy na wyciągniętej ręce unieść kciuk w górę, jak grzyb jest większy to przej***ne"
  • Odpowiedz