Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Chciałbym zrobić sobie tatuaż. Wiem, że to decyzja na całe życie dlatego dałem sobie rok na przemyślenie sprawy. Powoli kończy się czas na decyzję a ja nadal uważam że to świetny pomysł. Mam kilka pytań.

1.Ile będzie kosztować wykonanie takiego tatuażu na dupie ( dokładnie prawy pośladek)?

2. Czy będę miał 100% pewności, że jakość będzie taka jak na zdjęciu poniżej?

3. Prowadzę siedzący tryb życia. Ile będzie trwała rekonwalescencja? Czy będę mógł w tym czasie siedzieć na poduszkach?

4. Jestem z okolic #krakow i wolałbym zrobić to na miejscu. Jakieś propozycje ?

5. Będzie bolało ?

#tatuaze #fallout
dzerald - Cześć Mirki. Chciałbym zrobić sobie tatuaż. Wiem, że to decyzja na całe życ...

źródło: comment_fnMRi5umT0cQIacloGJMACIHuMYxZqeU.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • 1
@dzerald: 1. Zalezy, jak duzy, moim zdaniem 600+. A najlepiej to bys napisal zapytanie do tatuazysty.
2. Poogladaj fotki tatuazy i sobie zobacz jak sie prezentuja kolorowe. No i zalezy od jakosci wykonania, zawsze jest ciut inaczej niz na obrazku.
3. No z tydzien conajmniej nie posiedzisz, albo i dwa
5. Zalezy jaki masz prog znoszenia bólu, bo ja bym uczucia podczas dziarania nie nazwal bólem, co najwyzej nieprzyjemnym uczuciem.
  • Odpowiedz
@Dare: Dziękuję za fachową odpowiedź. Chyba przesune ten zabieg na wrześniowy urlop. Za siedzenie na tyłku dostaje pieniadze. Nie chcę uszkodzić mojego narzędzia pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
"A jako ciekawostkę dodam, że Vault Boy wcale nie pokazuje "okejki" jak większość myśli. Tak się sprawdza czy jesteś w strefie promieniowania. Po wybuchu, gdy widać grzyb atomowy, należy na wyciągniętej ręce unieść kciuk w górę, jak grzyb jest większy to przej***ne"


@dzerald: ale wiesz że to ściema?
  • Odpowiedz
  • 1
@dzerald: świeży tatuaz to po prostu rana, ktora musi sie zagoic. Wiec te 2 tygodnie to takie minimum raczej. To idz sie juz umowic na tatuaz, bo wrzesien to zaraz i co lepsi juz umawiaja na wrzesien
  • Odpowiedz
@SWD-M: Szkoda. Myslalem, że jak Iran zaatakuje nas bombami atomowym to krzyknę:
"Nie wpadajcie w panikę. Na mojej dupie są wytyczne co robić"
  • Odpowiedz