Wpis z mikrobloga

@pawlak: No widzisz jakie to ironiczne, ich badania, ich zalecenia a są to kraje z największą ilością otyłych osób, coś im to nie służy xD

Natomiast Eskimosi, których piramida żywieniowa to odwrócona do góry nogami ta zalecana przez te organizacje są jacyś szczuplejsi, zdrowsi, jedzą tyle tłuszczu, mało warzyw, no dziwne dziwne xD
  • Odpowiedz
@MrOsamaful: btw niestety dobrze widać, że nie jesteś człowiekiem, który się tym interesuje, zgłębił temat, rozważył wszystkie za i przeciw, zdaje sobie sprawę z ewentualnych braków we własnej wiedzy itd., tylko obrałeś sobie z góry kierunek (mięso - dobre, wegetarianizm - zły) i szukasz dla niego uzasadnienia :(
  • Odpowiedz
@MrOsamaful: nie, po to mamy naukę, żeby nie opierać się na gdybaniu chłopków-roztropków i wnioskach na poziomie filmików z YouTube, tylko sprawdzać takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@pawlak: Po co wymyślać na nowo koło, czy psa tez byś karmił zielenią bo a nóż okaże się, że mu to służy? Nie, bo pies nie jest taki głupi i o ile, czasami przegryzie jakieś warzywo to gdy będzie dostawał tylko to przestanie jeść.
  • Odpowiedz
@SScherzo: Już jakiś czas temu widziałam ten przepis, ale nie mogłam się zebrać, żeby to zrobić, a Twój wpis mnie do tego zainspirował :) Jeeeeju, jakie to pyszne ()
  • Odpowiedz