Wpis z mikrobloga

@toster15: no tak, ale to są mimo wszystko inne choroby, wiesz tak żeby inni ludzie z takimi chorobami się identyfikowali. A osiągnięcie sukcesu - no raczej w koszykówce go nie osiągną, motywacja to ich najlepsza możliwość, albo działalność naukowa jak Hawking. Nie każdemu to jest dane. Ale można spróbować.
@romo86: tego nie wiem i nie wiedziałem, dałem to tylko jako przykład.
@Bambro: Niepełnosprawność ruchowa ogólnie powoduje, że człowiek idzie w aktywności umysłowe. Rzeczywiście różnie jest z tym kto co osiągnął. Jednakże znam kilka osób ze sporymi problemami, którzy funkcjonują dość dobrze i nie siedzą na rencie w zapyziałym domu lecz pokończyli studia i pracują albo robią doktoraty.
@Bunch: Yyy.. ale czemu mnie wołasz? Możesz się chwalić znajomością terminu - nie musisz mi tego mówić. A czy jesteś czy nie jesteś akrotomofilem, to nie wiem. Przecież nie pisałem o Tobie.
@sspiderr: mam genetycznie dziedziczoną chorobę objawiającą się brakiem nóg i rąk. Zrobię sobie dziecko.

fuck logic. Tacy ludzie nie powinni móc mieć potomstwa bo po prostu rozsiewają dalej swoje uszkodzone geny.