Wpis z mikrobloga

@sspiderr: Akrotomofilia – rodzaj parafilii seksualnej, w której jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z osobami o amputowanych kończynach
  • Odpowiedz
@sspiderr: Trzeba sobie wyobrazić przez co musiał przejść ten człowiek, ile trudu i pracy włożyć w to, aby zaakceptować siebie. Polecam przeczytać jego książkę, źródło wielkiej motywacji.
  • Odpowiedz
@sspiderr: może i koleś faktycznie wyhaczył laskę, ale zwróć uwagę że jest popularny i bogaty, więc to nie problem znaleźć dziewczynę nawet z jakąś dewiacją seksualną. Jak był biedny i mało rozpoznawalny to był sam prawie do trzydziestki więc...
  • Odpowiedz
@SokoTheCat: kiedys sie jak bobr rozryczalem ogladajac jego filmiki motywacyjne. dawno temu co prawda, teraz bym pewnie tak nie zareagowal, ale gosc i tak motywuje. A ludzie beda gadac ze slawny, ze ma kase itd. Szkoda tylko ze na swiecie sa pewnie tysiace takich ludzi i zaden z nich sie tak nie wybil.
  • Odpowiedz
@Perlo: u mnie na zajęciach kiedyś to puścili, akurat miałam gorszy dzień i samoocena poniżej wszystkich norm. musiałam wyjść na chwilę, bo nie mogłam patrzeć, jak koleś bez kończyn potrafi cieszyć się z jazdy na deskorolce i jeszcze mieć szczęśliwą rodzinę, a wielu zdrowych ludzi tego nie potrafi. nie potrafi cieszyć się z życia.
  • Odpowiedz