Wpis z mikrobloga

@pooooooooo: Zależy o jakiej porze, ja ostatnio jeżdżę DK94 do Opola i później wracam na A4. Zawsze też przed wyjazdem dzwonię na 19 111 żeby dowiedzieć się jak sprawa wygląda. Generalnie jak ja wyjeżdżam zawsze jakoś 20-21 i zazwyczaj trasę w okolice Cieszyna udaje mi się zrobić w około 3h- 3h15min. Do Katowic pewnie wyjdzie jakieś 40 minut mniej.
@pooooooooo: Ja teraz jeżdżę pociągiem, jeśli wyjedziesz około południa to jeszcze jakoś, po 14 już się zaczyna kilkukilometrowa impreza. Nieco lepiej jest krajówką ale tam jedziesz przez wiochy, dojeżdżając do miast też są małe korki.
Z Wrocławia 94, z Opola autostrada. Najlepiej to byłoby jechać w nocy, ale na off to obstawiam że po południu impreza, więc trzeba jechać rano do południa, i nie ma różnicy bo i tak zmęcz ta trasa. Na 94 też gęsto i w Oławie może się zatkać. Jechałem w sobotę po 9, na autostradzie były wypadek na zwężeniu, więc 45min stracone, za to w drugą stronę korek wyglądał na 2h. Dzisiaj przed
@kwiatencja: 2h z małym hakiem, jeszcze jak się trafią nowe wagony, to już w ogóle wypas, polecam ten styl życia. A i bilety staniały w TLK ostatnio. Także nawet bym się nie męczył w piątek A4, tylko kupił bilety wcześniej na pociąg, żeby mieć miejscówkę.