Wpis z mikrobloga

Symulator trwałego związku (nie tylko małżeńskiego). #rozowypasek w kolejnych dniach mówi:
– nie mam ochoty
– nie tak, za mocno, chcę delikatnie
– nie, dzisiaj nie.
– nie tak, za delikatnie, chcę mocno
– nie mam ochoty
– Mam ochotę żebyś brał mnie w kuchni!
– bierz mnie! O bierz mnie!
– bierz mnie! O bierz mnie!
– bierz mnie! O bierz mnie!
– bierz mnie! O bierz mnie!
– Zostaw, co ja jakaś narwana napalona czy co? Nie mam ochoty, ja nie jestem taka co się codziennie pieprzy.
– W łazience? Poje.ało Cię? Co ja jakaś dziwko-nastolatka jestem?
– nie mam ochoty, chyba będę nocowała u mamy.
– Trzymaj mnie tak mocno, tak żebyś czuł moje kości pod palcami. O tak, żeby bolało.
– dzisiaj boli mnie głowa.
– Posrało Cię? Chcesz mi siniaki porobić? Masz być delikatny!
– Oglądam film, po filmie. (w trakcie usypia)
– Oglądam film, po filmie, serio, nie teraz, zostaw. (w trakcie usypia)
– Oglądam film, po filmie. (w trakcie usypia)
– Oglądam film, po filmie. (w trakcie usypia)
– Oglądam film, po filmie. (w trakcie usypia)
– Oglądam film, po filmie, no zostaw, oglądam. (w trakcie usypia)
– Nie kochasz mnie już? W ogóle się nie kochamy. (dzisiaj chce się tylko przytulić)
– Nie dzisiaj, nie mam ochoty.
– O jak mi dobrze, lubię jak mi tak robisz, wymieniłeś tę żarówkę w piwnicy o co prosiłam Cię dwa dni temu w trakcie obiadu u mamy kiedy poplamiłeś sobie tą nową koszulę barszczem i potem musiałam ją nacierać mydłem i dać Ci chusteczkę do butonierki, żeby zasłonić tą plamkę…. oooohhhh… Uuuuuhhhhaa… aaaajjj!! Przydałoby się pomalować w kuchni.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #s--s obserwujcie #malecontent - będzie wincyj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozsądny człowiek zauważyłby że te hormony przejmują nad nim całkowitą kontrolę i przestał przynajmniej wyżywać się na innych z tego powodu


@tony_soprano: spróbuj pokłócić się podczas seksu, nie skończyć, wyjść na zewnątrz i nie chcieć pobić kolesia który poprosił cię o szluga: p faceci też mają hormonalne jazdy
  • Odpowiedz
ciągłej hormonalnej burzy.


@UndaMarina: No nie przesadzajmy z tą ciągłą hormonalną burzą... Kilka dni przed okresem hormony rzeczywiście buzują ale da się to opanować. Jak jesteś wnerwiona to zużyj energię na coś pożytecznego idź pobiegaj albo wyszoruj podłogi. Czasami jest to trudne do opanowania ale nie usprawiedliwiajmy swoich zachowań samymi hormonami.
  • Odpowiedz
@malecontent: Śmiechłem, ale tak naprawdę to jest smutne. Byłem w takim związku i nie wytrzymałem. Teraz mam bezproblemowego różowego...no dobra suszy mi ciągle głowę o bałagan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
. Spróbuj żyć w cyklu zależnym od poziomu hormonów i okresem co miesiąc, to zobaczysz jak to jest.


@UndaMarina: Jeśli dorosły człowiek nie panuje nad emocjami to jest zwykłym k---a zwierzęciem. Jak chcesz się zachowywać jak pies którym sterują emocje, hormony i inne instynkty to OK, ale nie przypisuj temu ideologi że to normalne. Jesteś po prostu niedojrzała.
  • Odpowiedz
– Oglądam film, po filmie. (w trakcie usypia)

– Oglądam film, po filmie. (w trakcie usypia)

– Oglądam film, po filmie. (w trakcie usypia)


@malecontent: śmiem twierdzić, że słaby z Ciebie ogier ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Giekaczka: rozumiem, że Twoja różowa nie usypia w trakcie filmu bo czuje przez ścianę Twój wibrujący testosteron jak siedzisz w drugim pokoju? :D Mój Ty ogierze - ócz mię tego szajsu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rozsądny człowiek zauważyłby że te hormony przejmują nad nim całkowitą kontrolę i przestał przynajmniej wyżywać się na innych z tego powodu, ale faktycznie nie byłem kobietą to nie wiem. Dziwne, że bardzo dużo kobiet to jednak potrafi i nie usprawiedliwiają swojego braku panowania.


@tony_soprano: SHIT WYKOP SAYS

To tak, jakbyś mówił osobie z depresją "weź się w garść, wyjdź do ludzi, po prostu zmień nastawienie"
  • Odpowiedz