Wpis z mikrobloga

Byłbym bardziej pewny siebie ...

… gdybym miał więcej kasy.
Ledwie starczy mi na dojazd do centrum i dwa piwa. A nawet jeśli jakimś cudem upiję ją jedną Warką, to mam ją przyprowadzić tutaj? Przydałoby się mieć jakieś lepsze warunki i móc wyskoczyć do fajniejszego miejsca. A zamiast nocnym, przyjechać taksówką jak człowiek. Ale co mam zrobić? Może znajdę drugą pracę i wezmę kredyt, hehe #pdk. Poza tym, tylko głupie #!$%@? lecą na kasę. Prawdziwych przyjaciół poznaje się … oh wait. #!$%@?, znowu friendzone T_T

… gdybym lepiej wyglądał.
Po co mam w ogóle do niej podchodzić, skoro wyglądam jak gunwo? Bebzol wystaje i nawet sweter tego nie zakryje. #!$%@?, mamy lato. Zostanę w domu. Z resztą, tego pewnie nie zmienię, bo jak ostatnio próbowałem ćwiczyć, to mnie nadgarstek bolał i w sumie nawet nie miałem pieniędzy na lepsze żarcie niż parówki. Nie wspominając, że nie będę ubierał się jak ciota. Szerokie jeansy i koszulka to jest to. Wąskie spodnie są dla tych ciot, które golą cipki, hehehehe.

… gdybym wiedział o czym gadać z kobietami.
Pierdoły, pierdoły, pierdoły. #rozowepaski #!$%@?ą tylko o głupotach i po 5 minutach już nie chce mi się słuchać. A ja co mam mówić? “E, ja to ostatnio dwa kałachy wbiłem w ceesie.” Po cholerę starać się prowadzić fajną rozmowę z laską i próbować się przypodobać? Nie kliknie to trudno. A te wszystkie #niebieskiepaski - pajace, które opowiadają o #!$%@? kiteboardingu i graniu w kapeli to są lansery i guwno. Chwalą się wyżej niż dupy mają i one jeszcze na to lecą. Wolę być sobą.

… gdybym miał inne opcje.
Podobno jakbym spotykał się z innymi laskami, to mniej by mi zależało. Ale po co? Dlaczego mam być nie w porządku wobec nich i za plecami kręcić z innymi? Z resztą trudno jest tak, hehe, i jedna baba to wystarczająco dużo kłopotu. To już wolę być sobą i być wiernym niż skakać z kwiatka na kwiatek.

Kobiet nie da się zrozumieć.

#wymowki

#tfwnogf #przegryw #stulejacontent

#skurczybykradzi - dziś sarkastyczne słowo na niedzielę. Jutro wracamy z dalszymi poradami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aloha! Idę pobiegać :)
  • 14
@CynicznySkurczybyk:
... gdybym miał samochód.
Kurde, co ja będę dziewczynę ganiał po autobusach? Gdzieś pojechać na wakacje, albo nawet pojechać na randkę, do kina. Jest tyle kolesi z samochodami, nie wiem po co miała by taka się umawiać z przegrywem który gania tramwajami, zamiast mieć własny samochód. Żadna nie będzie chciała mnie, gdy może mieć innego, z samochodem.
@CynicznySkurczybyk: eii stary ale co masz do szerokich jeansów i koszulki (rozumiem chodzi o T-shirt)? To przecież spoko połączenie. No jeszcze zależy jaka koszulka no ale dajmy na to że taka w miarę. Sam tak chodzę czasami. A te obcisłe spodenki to faktycznie pedalsko wyglądają, sam chciałem to ostatnio kupić to jak siebie w nich zobaczyłem to do dziś sobie nie mogę wybaczyć, że w ogóle wpadłem na ten pomysł. #
@CynicznySkurczybyk: to rzeczywistość, a nie wymówki. Wczuj się w rolę kobiety, gdybyś nią był chciałbyś umówić się z biedakiem, brzydalem i nudziarzem? O ile to ostatnie da się zmienić o tyle brzydkiej mordy nie naprawisz siłownią czy dopasowanymi ubraniami. Przedstawiłeś obraz nieudacznika, więc zakładam ze pracuje na taśmie za 1200zł, ciekawe jak ma zarobić więcej skoro nic nie potrafi. #!$%@? i tyle i wcale się nie dziwię, że nawet nie próbują
@CynicznySkurczybyk: twarz ma ogromna znaczenie, według mnie jest najważniejsza i jeśli ktoś mówi, że twarz nie ma znaczenia jest hipokrytą. Czego mariusz po liceum może się nauczyć? po drugie nie ma czasu na naukę bo wraca styrany z roboty, robi obiad, ogarnie się i idzie spać. Zycie to nie film gdzie szarak z fabryki w rok-dwa staje się bogaczem i pięknisiem. Odnoszę wrażenie, że ludzie którzy piszą takie poradniki nawet nie
@freekid: Jeśli myślisz, że nie da się nic zrobić, żeby poprawić swoją sytuację, to masz rację. Nic nie zmienisz.

Widzisz, ja wiem, że swojej twarzy zmienić nie mogę, więc nawet nie próbuję. Za to mogę zmienić mimikę, fryzurę, zarost, założyć/zdjąć okulary - i przez to poprawić swój wygląd. Jeśli czegoś nie możesz mieć, to zwykle da się to chociaż czymś zastąpić.
Odnoszę wrażenie, że ludzie którzy piszą takie poradniki nawet nie potrafią wczuć się w rolę takiej osoby. Jak na razie nie jestem taką osobą, ale za kilka lat pewnie będę ( ͡º ͜ʖ͡º)


Akurat ja się zgadzam z tym co pisze @CynicznySkurczybyk gdyż sam kiedyś byłem taką osobą ;) Zmiana podejścia/myślenia wpływa na życie człowieka :)

@freekid: