Wpis z mikrobloga

1. Bądź Minisem
2. Pisz #!$%@? wpisy o tym jak Ci źle i smutno
3. Pisz, że odchodzisz
4. Pisz, że odchodzisz jak mouz odjedzie
5. Najedź na swoich fanów za to, że masz #!$%@?
6. Wszyscy uważają Cię za pseudo gwiazdora tylko nie Ty XD
7. Wcześniej jeszcze wywalają Cię z g2
8. Płaczesz i wywalają Rallena i biorą Ciebie spowrotem
9. Rallen się dostaje z nowym teamem na majora a wy gracie gówno XD
10. Najwięcej szczekasz oczywiście Ty XD
11. Profitu brak, wszystkie punktu są XD

A więc. Na początek dziękuje wszystkim udzielającym się wczoraj, pokazaliście mi jaki żałosny target ma mój fanpage! Emotikon smile Co do "Dramy". Wiele razy pokazałem, że mam niewyparzony język pisząc niektóre posty, przykładem był wczorajszy. Wiele razy również nie kryłem się z tym co uważam na dany temat, jest to słabe i niepotrzebne, wiem ale czasu nie cofnę. Nie, nie popłakałem się po przegranym meczu, z uśmiechem na twarzy pogratulowalem przeciwnikom wygranej chociaż dziwnie było przyjąć porażkę po byciu niepokonanym 2 lata na polskim podwórku. Niezależnie od tego, jakim wynikiem zakończyłby się wczorajszy przegrany mecz zrezygnowałbym z gry z mouzem, po akcji która miała miejsce podczas spotkania, pewnie ten kto siedział za nami wie o co chodzi. Wiele razy chwaliłem mouza za to jak grał i mówiłem, że jest najlepszą osobą skillowo u nas w drużynie, ale nie bede ciągnął czegoś, co mnie demotywuje. Nie obchodzi mnie też to, że Waszym zdaniem jestem #!$%@? i gwiazdorze, bo nikt nie wie jak funkcjonuje nasza drużyna. Również chciałbym przeprosić Gamers2 za to, że zrobiłem niepotrzebny szum wokół organizacji i podziekować za współpracę mimo tego, że przez ostatni czas na to nie zasługiwaliśmy. To, co bedzie dalej zależy od reszty chłopaków, ich decyzja powinna pokazać kto miał rację. Pozdrawiam.


#csgo
  • 21