Wpis z mikrobloga

@hellsmash86: bardzo wygodne słuchawki - można mieć cały dzień na głowie i zapomnieć, że tam są. Za te pieniądze zdecydowanie polecam. Jakość dźwięku też na plus, chociaż moim zdaniem nieco za dużo bassu.
  • Odpowiedz
@hellsmash86: Mam je mogą być podstawowa wada to dwa jack'y co przy ps4 bardzo denerwowało dla tego zmieniłem na inne. Ale używam czasem do słuchania muzyki z laptopa w nocy i tu sprawdzają się dobrze maja bardzo głęboki bass.
  • Odpowiedz
@hellsmash86: W pierwszej urwał mi się kabel obok potencjometru. Zahaczył się o biurko a ja pociągnąłem za słuchawki. Drugą parę przegryzł mi kot. A trzecią mam do dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jakość dźwięku jest śmieszna, daruj sobie ten szajs


@wysuszony: Ale ja nie będę w nich słuchał muzyki, tylko gadał z ludźmi na TeamSpeaku, zatem najważniejsza dla mnie jest wygoda użytkowania :)
  • Odpowiedz
@hellsmash86: Mnie od nich bolały małżowiny uszne, a nie mam uszu jak słonik Jumbo. Jeśli ktoś wyżej mówi że są wygodne i mają dobrą jakość dźwięku to jest albo głuchy, albo operacyjnie usunął sobie uszy, albo kłamie i próbuje usprawiedliwić przed samym sobą ten zakup, albo po prostu nie miał innych słuchawek.
  • Odpowiedz