Wpis z mikrobloga

@hellsmash86: microfon ci się rozwali, popsuje się przełącznik on,off mic. Obie rzeczy łatwe do naprawy jak ci się przerwie styk to się ich pozbedziesz.
Teraz mam superluxy i MIC Zalmana, jednak przy MIC przetarl mi się kabel po 0.5 roku nowy kosztuje 20 zł;) za to słuchawki maja wymienny kabel i po dostosowaniu do głowy są bardzo wygodne.
@hellsmash86: Mam te słuchawki od prawie 5 lat, tak właściwie to z oryginalnego zestawu zostały mi tylko właściwe słuchawki bo kabel wymieniłem (uszkodzenie bardzo mechaniczne) a mikrofon gdzieś zgubiłem. Jakość dźwięku mają bardzo fajną (na pewno są lepsze słuchawki, ale tutaj stosunek jakość/cena jest bardzo dobry) i przede wszystkim są bardzo wygodne, nie czuć, że ma się je na głowie. W tymsegmencie cenowym to moim zdaniem jedyny słuszny wybór.
  • 0
@hellsmash86: ja mam takie chyba, mikrofon jest OK w nich, po kilku latach nadal brak szumow na teamspeaku itp itd (nikt nie narzeka). Co do dzwieku dla mnie ok, ale nie gralem nigdy na innych sluchawlach. Zauwazylem jednak, ze czesto podpowiadam kolegom skad dochodza kroki, bo oni wydaja sie glusi. Wyjmowanie mikrofonu na plus jesli zamierzasz je przewozic. Poprzednie sluchawli z dolaczonum mikrrofonem #!$%@?ły si3
1 dnia od zakupu xD
@hellsmash86: Mam je około 6-7 lat. Moje spostrzeżenia:
+ Są pancerne, przeżyły setki uderzeń o ziemię, jak leciałem otwierać domofon
+ Mikrofon jest nienajgorszy, do tego można wygodnie dostosować jego odległość
+ Słuchawki są bardzo wygodne. Z początku mogą robić wrażenie zbyt ciasnych, ale pałąk się szybko wyrabia (nie na tyle, żeby spadały, ale by były wygodne)

- Kompletnie nie nadają się do słuchania muzyki. Bas praktycznie nie istnieje.

Jeśli muzyki