Wpis z mikrobloga

@hellsmash86: są ok. Wygodne bo ciężko znaleźć w tych granicach cenowych dopasowujacych się słuchawek (takich z wiązaniem obrotowym pomiędzy sluchawka a pałąkiem). Te maja jeszcze regulacje długości i jeszcze jeden obrót, jakbys miał bardzo dziwna głowę. Ja je mam i polecam.
@hellsmash86: mam je od paru ładnych lat i są ok - tzn. dobre, ale bez szału. Do gier jak najbardziej się nadają, są dość wygodne. Jedna usterka jaką miałem, to czasem jedna słuchawka nie łączyła, ale jak poruszało się kółeczkiem od potencjometru to znów działało. Po rozmnotowaniu i zmontowaniu działa dobrze. Wtedy to był jeden z najlepszych wyborów w kategorii jakość/cena, teraz nie śledzę rynku.
@hellsmash86: Plusy: Cena, mikrofon jest dobry (od x lat gadam na tsie ze znajomymi gdzie ludzie maja masakryczny przekroj w mikrofonack i nikt nigdy nie narzekal), jak dla mnie wygodne, mam normalne uszy :P, mają długi kabel.
Minusy: ten kabel zajebiście się skręca nie wiem z jakiej racji, co jakiś czas biorę te słuchawki do góry nogami, żeby mi się rozkręcił, ale przez ten fakt gdzieś po drodze strasznie szybko się