Wpis z mikrobloga

Siema mireczki, powiem wam jako zapalona graczka #pcmasterrace że jedno mnie denerwuje. Żeby wczuć się w postać lubię grać kobietami. A wiele gier pozwala grać tylko facetem. Ostatnio przechodziłam Mafię 2 i bardzo mnie irytowało że musiałam być facetem. Czy to taki problem zrobić jak w #masseffect opcję wyboru płci? Chyba nie

Może skrobniemy jakąś petycję do wydawców gier, żeby uwzględniali nasze potrzeby, co #rozowepaski ?

#gry #mafia #programowanie #konsole #ps4 #xboxone #xbox360 #niebieskiepaski #gorzkiezale #coolstory
marysiaw - Siema mireczki, powiem wam jako zapalona graczka #pcmasterrace że jedno mn...

źródło: comment_JsssEsV8oVa4weYirJCx2FDdlBK2FBrT.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@marysiaw: To tak jakby narzekać że w większości filmów akcji bohaterem jest facet, napisz jeszcze petycję to wytwórni żeby robili dwie wersje tego samego filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marysiaw: O ile zgadzam się z tym, że jako dziewczynie łatwiej jest się wczuć w postać, która jest też płci żeńskiej, bo i sama tak czuję, o tyle nie zgadzam się z pomysłem, by w każdej grze wprowadzać możliwość zmiany płci swojego bohatera. Powód jest prosty - nie w każdym scenariuszu kobieta by się sprawdziła. Tak samo jak nie w każdym scenariuszu sprawdziłby się mężczyzna (patrz komentarz @StayOut i nawiązanie do
  • Odpowiedz
@JBFC: same here tutej. nie dokonca o tylki chodzi ale fajnie jest dla mnie grac w kazdym mmo malą kruszynką i orać wielkich #!$%@?. podoba mi sie und ladne twarzyczki.

wgl co to za #!$%@? pomysl, zeby chciec postac na swoje podobienstwo i zeby sie z nia utozsamiac. bym w gry nie gral.
  • Odpowiedz