Wpis z mikrobloga

1. Szukaj czegoś do oglądania
2. O wiem! Jakiś serial, ale jaki?
3. Gdzieś tam coś tam usłysz, że Doctor Who taki popularny
4. Ściągnij cały sezon 1
6. Obejrzyj 2 odcinki
7. Co to #!$%@? jest?

Serio, nie rozumiem czemu ten serial jest taki popularny. Przecież to nawet nie jest sc-fi tylko jakieś bajki dla dzieci w stylu Alicji w krainie czarów.
#doctorwho #oswiadczeniezdupy #dziendobry
Siegel - 1. Szukaj czegoś do oglądania
2. O wiem! Jakiś serial, ale jaki?
3. Gdzieś...

źródło: comment_xOErV7PGiqiP7mqoM1eBH41EBzga1fGc.gif

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Siegel: podstawowa zasada przy oglądaniu Doktora Who - nie zaczynaj od pierwszego sezonu. Wielu mówi, że Eccleston to dobry Doktor, jak dla mnie jest on zbyt teatralny, a cały sezon trąci budżetówką. Owszem, jest dobry i trzyma poziom, ale docenią go dopiero ci, którzy polubili ten serial.
Daj Doktorowi jeszcze jedną szansę i obejrzyj Blink i Midnight - jeśli te dwa epizody Ci nie podejdą to możesz odpuścić.
  • Odpowiedz
@Siegel: Pierwszy sezon miał najniższy budżet i efektem tego są dosyć "kiepskie" efekty. Z każdym kolejnym odcinkiem jest coraz lepiej.

No może z wyjątkiem pierdzących kosmitów i tego gościa
  • Odpowiedz
@Siegel: bo DW to nierówny serial. z resztą leci od ~50 lat i jest dość specyficzną rozrywką, nie każdy lubi :)

pierwszy sezon miał chyba wyjątkowo niski budżet biorąc pod uwagę, że ktoś był w stanie wpaść na pomysł śmietników zjadających ludzi (WAT? SERIO?) - zawsze jak komuś polecam ten serial to każę omijać i oglądać jak już się spodobają późniejsze sezony. ja akurat bardzo go polubiłam, ale dopiero później
C.....e - @Siegel: bo DW to nierówny serial. z resztą leci od ~50 lat i jest dość spe...
  • Odpowiedz