Wpis z mikrobloga

1. Szukaj czegoś do oglądania
2. O wiem! Jakiś serial, ale jaki?
3. Gdzieś tam coś tam usłysz, że Doctor Who taki popularny
4. Ściągnij cały sezon 1
6. Obejrzyj 2 odcinki
7. Co to #!$%@? jest?

Serio, nie rozumiem czemu ten serial jest taki popularny. Przecież to nawet nie jest sc-fi tylko jakieś bajki dla dzieci w stylu Alicji w krainie czarów.
#doctorwho #oswiadczeniezdupy #dziendobry
Siegel - 1. Szukaj czegoś do oglądania
2. O wiem! Jakiś serial, ale jaki?
3. Gdzieś...

źródło: comment_xOErV7PGiqiP7mqoM1eBH41EBzga1fGc.gif

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Siegel: @Dziordzio: @plnk: Pierwszy sezon faktycznie jest dziwny, bo z jednej strony mamy odcinki słabe, a z drugiej świetne, takie jak Dalek, The long game, Empty child/Doctor dances, Bad Wolf/The parting of ways. Od drugiego sezonu już jest całkowicie inaczej i serial wchodzi na troszkę inną ścieżkę. Radziłbym osobiście obejrzeć cały sezon lub wspomniane przeze mnie odcinki, zacząć oglądać S02 i potem ocenić :D Nie nastawiaj się jednak na
  • Odpowiedz
@miki4ever: Właśnie to słowo miałem na końcu języka. Absurd. Nawet na gatunek sc-fi scenariusz jest absurdalny i dziwiłem się jakim cudem nakręcili i puścili w tv więcej niż odcinek pilotażowy.
  • Odpowiedz
@matti_aa: Idea jest nadal podobna, tylko jest lagodniej i ladniej. Jak dla mnie 1 sezon byl genialny, tylko dlatego reszte obejrzalem:)

@Siegel: Ale to jest genialny absurd. To jest wlasnie w tym piekne, ze nikt nie sili sie tu na nolanowska interpretacje sci-fi.
  • Odpowiedz
@Siegel: Bo jedyny słuszny doktor, to doktor Quinn :) Ten serial przebija wszystkie Gry o tron i inne Supernaturalsy. Takie jest moje zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Siegel: pierwsze odcinki były słabe, ale potem jest już coraz lepiej. Prawda jest taka, że albo cię to wciągnie, albo nie, ale tak czy siak żeby cokolwiek powiedzieć o tym serialu to trzeba obejrzeć przynajmniej cały pierwszy sezon, albo jakieś pojedyncie późniejsze odcinki, bo wystartowali faktycznie słabo
  • Odpowiedz
@Siegel: oglądam od 5 sezonu, nie jestem wielkim fanem ale piwo i popcorn spożywa sie dobrze. Z poprzednich sezonów widziałem parę fragmentów i może fabuła jest dobra ale efekty mnie odstraszyły.
  • Odpowiedz