Wpis z mikrobloga

@ZenobiuszFurman: Tego nie znam, ale nie polecam SirLocal, w prawdzie maja darmowy dojazd do klienta, ale na tym zalety sie kończą. Ja zamawiałem do lodówki, przez telefon zapewniał ze to bezpiecznik i pewnie 200 zł, ale jednak był to agregat za 3 razy tyle wiec nie naprawiałem, a za sama diagnozę wzięli 70zl. A sam macher był spocony jak świnia i w dodatku przeklinał jak szewc.
@ZenobiuszFurman: A jakie są wskazówki, że zmywarka nie działa? Coś strzela, coś tyka, pali się jakaś lampka, podczas włączania zmywania słyszysz wode, a po chwili się wyłącza... wszystko to mógłbyś opisać, a po tym dojść do przyczyny usterki. Tak jak mówiłem, na filmikach w większości jest informacja "jezeli zmywarka nie odprowadza wody, to wtedy wymień filtr, przeczyść...",
@North_pl: pobiera trochę wody, ale jedyne odgłosy jakie wydaje to ciche buczenie które ustaje po 1-2 minutach i zapala się komunikat P oznaczający że nie może chyba odprowadzić wody. Wcześniej jak pobierała wodę to chodziła głośniej i nie było żadnego buczenia. Sprawdzałem przewody odprowadzające wodę i chyba nie są zapchane, ale nie wiem. Dlatego chciałbym żeby ktoś kto ma jakiekolwiek pojęcie na to zerknął.
@ZenobiuszFurman: przepraszam, ale w piątek nie ogarnąłem, że odpisałeś ;<

Może być zawór lub aquastop jeżeli jest w tym modelu. Może być również problem z pompą wody, z tego opisu takie rzeczy mi przychodzą na myśl tylko.