Wpis z mikrobloga

@sal3m: No ale nie przesadzajmy. OD VP mozemy wymagac ze maja byc na kazdym majorze i w kazdym maja walczyc o zwyciestwo, ale od G2 to mamy wymagac tyle zeby za 2-3 lata wbili do tier1 i nic wiecej poki co. Szkoda ze nie awansowali bo mogliby sie troche ograc na wielkim turnieju i potem by bylo latwiej no ale coz. Dalej G2 potrafi zagrac kosmiczne mecze, tak samo jak
  • Odpowiedz
@Perlo: Problemem G2 jest lansowanie się na hiper drużynę, która jest nie wiadomo jaką marką i ma nie wiadomo ile fanów. Posty większości zawodników na fejsie i twitterach są żałosne bo robią z siebie nie wiadomo jakich graczy a do tej pory nie zagrali nic wielkiego.

Drużyna, która gra ze sobą już dość trochę czasu i która była na kilku bootcampach i której PRZEDE WSZYSTKIM zawodnicy są opłacani i są ,,full time" playerami powinni osiągać więcej.

od G2 to mamy wymagac tyle zeby za 2-3 lata wbili do tier1 i nic wiecej poki
  • Odpowiedz
@Vojak: Lubie czytac Twoje wpisy. Czasami sie nie zgadzam, ale masz wiedze :) Nie sledze G2 na portalach spolecznosciowych, bo mi to wisi, interesuje sie gra bardziej, ciekawe to co mowisz.
  • Odpowiedz
@Perlo: ogólnie jestem po cichu hejtem G2 ale staram się im zawsze kibicować przy tych meczach. Ale jak patrzę później na ich wyniki i to usprawiedliwianie się na fejsie a 2-3 tygodnie później znowu lansowanie na wielkich pro gamerów to nie umiem tego przełknąć.

No i jestem fanbojem Micha. :D
  • Odpowiedz