Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie przywiązują taką zajebistą uwagę do wyglądu, sposobu ubierania się etc? ;; Rozumiem, żeby nie być jakimś zapuszczonym 120kg kucem w podartych spodniach i brudnej od keczupu bluzie, ale tak poza tym? Ludzie toczący wojenki o jakieś rurki, koszule, swetry, fullcapy etc, to co, jak Wasz najlepszy znajomy zacząłby nosić fullcapa i rurki, to byście przestali się z nim trzymać? No ludzie .. #popoludniowerozkminy #luxiknierozumie
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luxik: Jeżeli przez kilka lat traktujesz kogoś jak siostrę myśląc, że wiesz o tym kimś wszystko (laski na ten temat mają takie p----------e mniemanie, że one się nawzajem kochają i w ogóle) i nagle dowiadujesz się, że ten ktoś zaczyna sypiać z żonatymi i dzieciatymi chłopami (już nie ważne czy za hajs czy za darmo - tego nie wiem) i Ty n----------z jej, że tak się nie robi, że jest
  • Odpowiedz
@Luxik: Nie wiem, tak se przypomniałem :D natomiast nie rozumiem jak dla chłopa rurki mogą być wygodne. Nie wiem, może mam nienaturalne jaja czy coś, ale dla mnie obcisłe bokserki stwarzają problem a co dopiero taki grubszy materiał jakim jest jeans.
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: nie wiem, kwestia przyzwyczajenia, mam jedną parę bokserek i fakt, są w---------e, ale do przeżycia, rurki zresztą też, teraz mam na sobie coś POMIĘDZY rurkami, a zwykłymi dżinsami i tragedii nie ma.

@bogiubogi:

a do pantoflarza mi bardzo daleko, walcie się :P
  • Odpowiedz