Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie przywiązują taką zajebistą uwagę do wyglądu, sposobu ubierania się etc? ;; Rozumiem, żeby nie być jakimś zapuszczonym 120kg kucem w podartych spodniach i brudnej od keczupu bluzie, ale tak poza tym? Ludzie toczący wojenki o jakieś rurki, koszule, swetry, fullcapy etc, to co, jak Wasz najlepszy znajomy zacząłby nosić fullcapa i rurki, to byście przestali się z nim trzymać? No ludzie .. #popoludniowerozkminy #luxiknierozumie
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja natomiast mam zupelnie inaczej - mam w dupie jak kto sie ubiera, dopoki nie zaczyna przesadzac - jak ktos za bardzo dba o siebie to zazwyczaj jest to osoba nie warta uwagi. (To sa moje obserwacje wynikajace z okolo 150 osob ktore znam/kojarze). Nie mam nic przeciwko dresom, rurkom,kucom,itp. Mam przyjaciela dresa i kuca, ale sa zajebistymi ludzmi i to jest najwazniejsze. Sam czesto ubieram sie jak "flejtuch",ale moi znajomi to
  • Odpowiedz
@Luxik: nie no bez przesady nie uwalone :D chodzi mi o małą plamkę. A co do samych zakupów to najlepiej ubierać się w lumpeksach. Jeżeli za zwykły t-shirt mam zapłacić ok 50 zł, to lepiej iść do lumpa i za 50 zł mam dwie siaty ubrań :)
  • Odpowiedz
@Luxik: ja tam lubie wyglądać jak człowiek i tyle. Co ktoś tam sobie myśli to mnie w sumie nie obchodzi. Osobiście lubię czuć się pewnie. Co ktoś nosi równierz mało mnie interesuje.
  • Odpowiedz