Wpis z mikrobloga

1. Bądź zielonką w jakiejś internetowej sprawie
2. Miej problem
3. Z dobroci serca nie chciej zawracać dupy informatykom
4. Szukaj rozwiązania problemu na forach
5. Znajduj wiele wątków z Twoim problemem
6. Czytaj odpowiedzi:

A) Było
B) Google się kłania
C) Wyszukiwarki nie umiesz używać?
D) Było już wiele razy
E) Poszukaj lepiej bo było
F) Ludzie gurwa używajcie google

7. Przekop google do 2006 roku
8. Dowiedz się niczego.

#internety #forum #phpbb #uprawnienia #google #pomoc
  • 28
  • Odpowiedz
Przez jakiś czas wklejałem w odpowiedziach linki do rozwiązań, po jakimś czasie dałem se spokój z forum, bo szlag mnie trafiał na to ludzkie lenistwo.


@kosmiczny_maupiak: Przez takich jak ty teraz często bardzo ciężko jest znaleźć odpowiedź na pytanie w sprawie jakiegoś starszego sprzętu, ponieważ linki które wklejałeś ty i tobie podobni po kilku latach już dawno wygasły. Tak trudno jest skopiować najważniejszą treść i wkleić ją obok linku?
  • Odpowiedz
@kosmiczny_maupiak: Nie masz pojęcia jak ona działa. Od tego co najwyżej może być Internet Archive, ale nie zawsze istnieje interesujący nas snapshot, poza tym na #!$%@? się tak gimnastykować skoro dla ciebie to dwa skróty klawiszowe?
  • Odpowiedz
Kiedys ambitnie udzielałem się na forum pewnej hondy, wałkowali tam pewien problem który mnie udało się ogarnąć i wszystko opisałem z foto relacją włącznie. Pare miechów później sam szukałem swojego tekstu i okazało się że przesuneli go do działu dla klubowiczów czyli dla kogoś kto wpłaca kaske i w zamian dostaje ramke pod rejestracje i inne takie z dupy gadzety. I nie było dyskusji kasa musiała się zgodzić ,,,:)
  • Odpowiedz