Wpis z mikrobloga

Cześć Mirkowie i Mirabelki.

Mam wam do zaproponowania poświęcenie 1 minuty 36 sekund na obejrzenie mojego amatorskiego spotu przeciwko dopalaczom. Ostatnio widzę taka moda na tworzenie zerobudżetówek o tej tematyce, to postanowiłem dołączyć do trendu (mam nadzieję, że nie okaże się być #rakcontent , ale przeżyję jeśli tak).

No, to jeśli komuś z was się nudzi teraz... polecam.


  • 10
@McRobon: Technicznie bardzo ładne - kolorki, montaż, dźwięk. Gra aktorska, cóż, amatorska ;) ale nie będę się czepiał.

Natomiast najbardziej kuleje sam pomysł, hasło, przekaz. Oczywisty do bólu, powielony ten sam schemat. Żadnego zaskoczenia, żadnej zagwozdki, nie daje do myślenia, nie uderza, nie zapada w pamięć.
@McRobon: przychylam sie do opinii @kubako.
Technicznie wypadasz lepiej niz spoty w publicznej.
Gry aktorskiej nie oceniam.
Przekaz jak dla mnie za bardzo rozmyty.
Nazwisko na poczatku - nie, to chyba nie jest ta droga.

Tak od siebie, zycze wytrwalosci i powodzenia w dalszych projektach ;)
@FueGo wrzucałem, jednak główna nie była mi dana.

@kubako @stara_zocha rozumiem. Holipa, gdybym wiedział jak na widza oddziałuje moje intro, nie wrzucałbym go w ogóle.

Cieszę się jednak, że od strony technicznej wam się spodobało bo na tym mi bardzo zależy.

Co do fabuły, też przyjmuję do wiadomości i jeżeli kiedyś robiłbym coś podobnego, to na pewno postarałbym się znaleźć bardziej oryginalne ujście pomysłów.

Dziekuję wam za obejrzenie i komentarz, jestem usatysfakcjonowany
@McRobon: strasznie głupi scenariusz naprawdę takie podejście do tematu to strata czasu kompletna, wiesz co widzi tutaj twoja grupa docelowa? ze robisz z nich jakieś dzieci z problemami co jest głupim mitem w który wciska propaganda, używasz głupiego stereotypu który nie ma odbicia w rzeczywistości potem pokazujesz jakiś mityczny narkotyk bez nazwy który oczywiście zabija... serio? kto ma w to uwierzyć?
zresztą sama idea tworzenia spotu który ma przestraszyc to idiotyzm,