Wpis z mikrobloga

@Nerax123: @Stachan:

Używanie tagu #gimboateizm to próba zdyskredytowania antyklerykalizmu. Lepiej ośmieszyć przeciwnika niż podjąć rękawicę aby nie przyznawać się, że poparcie Kościoła zwyczajnie spadło w ostatnich latach. W sumie nawet nie wiem po co te nerwy/oburzenie/irytacja skoro nadal przez co najmniej 50 lat wciąż będzie miał wysokie wpływy w Poslce a do tego czasu wielu z nas umrze, ja na pewno. 80 lat nie dożyję.
  • Odpowiedz
i bardzo dobrze, gimbomentalność należy zwalczać. Tu masz dobry przykład #gimboateizm'u i #!$%@?. Z Bogiem


@Stachan:

Marszu ateistów akurat nie popieram, chwalenie się tym jest głupotą, pozerstwem. Mnie chodzi tylko o to aby wytykać nonsens odłamowi katolickiemu, który zawłaszczył sobie większość Polaków. Nie chce niszczyć Kościoła, chcę aby miał poparcie nie iwększe niż 30%.
  • Odpowiedz
@rbk17: Nazwałbym Ciebie pseudoateistom. Dlaczego? Każda religia opiera się na wierze i nie ma osoby nie wierzacej na świecie bo nikt nie wie na 100% co jest po śmierci. W to pozostaje tylko wiara. Ty wierzysz, że nie ma nic. Tak to nadal jest wiara mój Kolego. Pewnie zastanawiasz się dlaczego "pseudo". Już tłumaczę :) Wyśmiewasz inna religię powyższym obrazkiem. Czy uważasz to za godne postawy ateisty? Twój post jest niezgodny
  • Odpowiedz