Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy.
Po Kaczyńcu w #gliwice [prawie dosłownie rynek] plącze się kotka, no na 90% kotka.
Czarna, śliczna, przesympatyczna. Typ "tylko mnie pokochaj". Mieszkańcy okolicznych kamienic ją dokarmiają.
Ja mam Wacika i nie mogę jej dać domu z marszu. Chociaż dzisiaj prawie dałam ale uciekła potem dzwoniłam do mojego weta i okazało się, że koteł mój nie jest szczepiony na białaczkę, a zwierząt nie mam jak od siebie odizolować na czas kwarantanny. Także tutaj następuje typowe "niech ktoś".
Mogę ją dla kogoś złapać. Mogę pomóc finansowo przy pierwszych szczepieniach.
Podzielę się zabawkami i zobowiąże do odwiedzania jej w czasie wyjazdów właściciela ale kurcze niech jej ktoś da dom.
Wiecej zdjęć w komentarzach.
#koty #kot #pokazkota #slask #katowice #bytom #zabrze #pomocy #oddam #rudaslaska #rybnik #szukamdomu #smiesznypiesek
Pobierz
źródło: comment_XZpL2U6MXiFJMgVrwJoGGA7m1dL4Nf6Z.jpg
  • 16
@nint:
1. Poszukaj na necie jakieś fundacji prozwierzęcej w okolicy i zadzwoń z sprawą. Często pracują w niej wolontariusze i może ktoś ją przygarnie na dom tymczasowy. Zwłaszcza że kotka śliczna i proludzka.
2. Załóż temat o kotce na forum kocim polecam miau.pl i opisz sprawę jestem sporo osób, które mogły by ci pomóc. I to zwłaszcza bym ci polecał.
3. No i wiadomo ogłoszenia na olx itp mirko to może
@Kezoj: dzwoniłam, rozmawiałam już z "pokochaj i przygranij".
Pani ma tam w przyszłym tygodniu podjechać, nie wiem czy ją zabrać, czy tylko wysterylizować.
U nich na stronie też pokażą się ogłoszenia.