Wpis z mikrobloga

SIEMA SPORTOWE ŚWIRY JEST 6 RANO A JA WŁAŚNIE ZROBIŁEM KUPĘ. I NIE JAKĄŚ TAM KUPĘ TYLKO ZDROWĄ KUPĘ Z KASZY JAGLANEJ, POTWIERDZAM Z KASZY JAGLANEJ. ZA CHWILĘ JADĘ ZAWIEŹĆ SWOJĄ EMILKĘ NA ZAJĘCIA Z BALETU, A SAM GOTUJE NA PARZE AWOKADO I PORCJE JAJEK Z ZAPRZYJAŹNIONEJ HODOWLI, ZERO KALORII I UCIEKAM NA TRENING PLECÓW, PONIEWAŻ TYLKO TO SIĘ LICZY.
#mikrokoksy #silownia #suchar #pasta #heheszki
Pobierz m.....r - SIEMA SPORTOWE ŚWIRY JEST 6 RANO A JA WŁAŚNIE ZROBIŁEM KUPĘ. I NIE JAKĄŚ TA...
źródło: comment_BwzC1UgepBeCl61zjU294SEVlcgAUTVt.jpg
  • 19
@rotero: akurat do K. nic nie mam, aczkolwiek w tych przypadkach raczej chodzi o to, że goście którzy dawali sobie w dupę pół apteki twierdzą jakoby dorobili się 70 w bicepsie w miesiąc jedząc kurczaka z kaszą jaglaną oraz są full natural, a inni ludzie w dodatku w to wierzą
@manior: WITAM SPORTOWE ŚWIRY JEST 6 RANO JA WŁAŚNIE SZYKUJE SIĘ NA NASTĘPNY DZIEŃ SPORTOWYCH ZMAGAŃ ZA GODZINĘ ODWIOZĘ MOJĄ AMELKĘ DO SZKOŁY A POTEM WRÓCĘ ZROBIĆ POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI NA CAŁY DZIEŃ W POJEMNIKACH NA MROŻONKI NO WITAM ODWIOZŁEM JUŻ AMELKĘ ROBIĘ TERAZ MOJEGO OMLETA Z 600 GRAM BIAŁEK JAJ ORZECHÓW MIGDAŁÓW MASŁA ORZECHOWEGO CYNAMONU I PIEPRZU KAJEŃSKIEGO DLA ZŁAMANIA SMAKU NA NASTĘPNE POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI MAM INDYKA Z RYŻEM
@cadcadcad: niestety jak mają jako sponsorów producentów suplementów to nic innego powiedzieć nie mogą. widac po czołówce kulturystyki. z drugiej strony masz np. Richa Piane, który nie ma żadnego sponsora tylko swoją linię suplementów i on sie nie #!$%@?, mówi wszystko co brał
Richa Piane, który nie ma żadnego sponsora tylko swoją linię suplementów i on sie nie #!$%@?, mówi wszystko co brał


@manior: Mało tego, rysiek mówi że suple to gówno i każe michę trzymać. To jest gość!