Wpis z mikrobloga

@Cesarz_Polski: Powiem Ci że ludzie często w siebie nie wierzą i stąd takie a nie inne posty czasem na facebooku w przypływie radości. Gimnazjalny napisałem prawie najlepiej w klasie, a osrany byłem do końca że mnie do Technikum nie przyjmą i to wcale nie najlepszego. Z perspektywy czasu bierze mnie śmiech. Ale takie "sukcesy" jak dostanie się do szkoły czy na studia powodują radość mimo tego że tak naprawdę to żadne
@skk1993: tak, że termin jest ogłaszany wcześniej i dostępny dla każdego chętnego, a publiczność może Cię "atakować" pytaniami, kwestionować założenia dystertacji etc., a Ty się przed tymi zarzutami bronisz - stąd "obrona". A przy licencjacie/magisterce gawędzisz tylko z paroma profesorami - dlatego nie jest to obrona (przy gównolicencjacie, który pomyślnie zdaje jakieś 120% przystępujących brzmi to wyjątkowo śmiesznie), a egzamin licencjacki/magisterski.
@koc_grzewczy: o czym Ty gościu gadasz? nie wiesz jak wygląda rynek to nie pociskaj kitów... 90% absolwentów rm to przyszli bezrobotni. system jest zapchany a nikt nie kontroluje to ile co roku wychodzi ze szkół nowych ratowników. ludzie pracujący na etatach w PRM złapali Boga za nogi i już go nie puszczą... a reszta na kontraktach (zdecydowana większość) bije się o dyżury aby zus opłacić a potem dopiero mieć coś dla
@fakjubicz86: Wnioski wyciągnąłem po obrazie przedstawianym w mediach a prawda jak widać jest głębsza.Mam nadzieje ze ustawa o panstwowym ratownictwie medycznym polepszy sytuację przez uwolnienie kolejnych dziedzin w ktorych bedzie mozna podjac prace.Nie wiem jak chca sobie poradzic z jak wspominales zapchaniem calego systemu.

Ciulowo ze tyle ludzi idzie na taki kierunek i nie zdaje sobie sprawy ze 90% z nich bedzie bezrobotnych.( ͡° ʖ̯ ͡°)